Мокін Борис Іванович
Мокін Борис Іванович
Головна сторінка  Новини


15 вересня 2017

Мені приємно чути нині із уст Президента Порошенка слова ("Підписи під Будапештським меморандумом дають менше безпеки, ніж один ядерний заряд - Порошенко", УНІАН), які майже дослівно передають зміст тих слів, які я, як член Комісії по розробці Національної стратегії забезпечення безпеки України, говорив у 1992 році Президенту Кравчуку – цитую зі сторінки 75 моєї книжки: "Напередодні та трохи згодом", виданої у 1992 році:

«До речі, саме тому, що розбомблення наших АЕС рівноцінне скиданню на нас атомних бомб, я проти ядерного роззброєння України. Лише наявність в української армії ядерної зброї буде гарантувати від того, щоб якась неядерна держава не спокусилась розбомбити наші АЕС і викликати таким чином ядерну катастрофу на нашій території. І не так важливо, що з часом наша ядерна зброя стане застарілою і може навіть такою, що й не вибухне при використанні. Важливо, щоб сусіди знали, що ця зброя у нас є, і тоді вони не підуть на нас з автоматами, чи на танку, і територіальні претензії вирішуватимуться лише за столом переговорів. А ми повинні взяти лише три зобов’язання: не нарощувати ядерний потенціал, не передавати ядерну зброю іншим державам і ні на кого не нападати» – кінець цитати.
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.