Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Листи Статті Доповіді Звернення Репліки
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук

З В Е Р Н Е Н Н Я
до жителів міста Вінниці
кандидата у народні депутати України від Блоку Юлії Тимошенко
Мокіна Бориса Івановича –
ректора Вінницького національного технічного університету

Шановні вінничани!

30 вересня на виборчих дільницях перед Вами постане непроста задача - зробити правильно-доленосний вибір на виборах до Верховної Ради України.

Я закликаю Вас проголосувати за політичний Блок Юлії Тимошенко.

І закликаю Вас голосувати за БЮТ я не тому, що сам за цим списком хочу стати народним депутатом України.

Про те, що я ним не стану, свідчить узгоджений зі мною мій завідомо непрохідний номер 207 у списку.

Заклик ґрунтується на переконаності у тому, що лише Юлія Тимошенко і її команда здатні здійснити «Український прорив» і вивести на європейський рівень економіку нашої держави і добробут кожного з нас.

І свою тверду переконаність я хочу передати і Вам, шановні вінничани.

Є різниця між вірою і переконаністю, адже віра базується на бажанні побачити те, чого хочеш, а переконаність базується на фактах і звершеннях.

Юлії Тимошенко недовго довелось попрацювати на посаді прем’єр-міністра України, але за цей короткий час вона доказала, що знає як відібрати народне добро у тих, хто його незаконно привласнив – про це свідчить і те, що повернутий за її ініціативою народу завод «Криворіжсталь» на повторній приватизації приніс у 6 разів більше коштів, і те, що від впровадження її програми «Контрабанді – стоп!» на таможнях надходження до Бюджету-2005 за півроку збільшились на 70%, що дало можливість не лише закрити фінансові «діри», які були створені у державі до неї, а і суттєво підвищити зарплати і пенсії та скоротити заборгованості, накопичені теж до неї.

Сьогодні у такій багатій країні як США бюджет держави складає 66% від її валового внутрішнього продукту, а у бідній Україні - лише 33%. Це означає, що американські можновладці дозволяють привласнювати їхнім олігархам лише одну третину ВВП США, а українські можновладці дозволяють нашим олігархам привласнювати дві третини ВВП України, тобто у два рази більше.

Тож український народ має моральне право відібрати у наших олігархів додатково ще стільки ж, скільки сьогодні відбирає до Бюджету України. А подвоєння державного бюджету – це подвоєння зарплат, подвоєння пенсій, подвоєння виплат інвалідам, ветеранам війни і праці, дітям і студентам.

І лише Юлія Тимошенко, працюючи на посаді прем’єр-міністра, доказала, що вона здатна на такі рішучі кроки, і що програма БЮТ «Український прорив» - це не пусті обіцянки, а програма дій, під які вона знає де взяти кошти.

Тож голосуйте за Блок Юлії Тимошенко, шановні вінничани, оскільки голосуючи за БЮТ, Ви голосуєте не лише за свій завтрашній добробут, але і за світле майбутнє своїх дітей!

Версія для друку

Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.