Недостатньо  знати,  необхідно  вміти  ці  знання  застосувати!  Недостатньо  бажати,  потрібно  і  робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


12.06.2023 Про вклад академіка Леоніда Каніщенка в формування майбутнього президента України
Сьогодні виповнюється 40 днів з дня смерті одного із академіків-засновників Національної академії педагогічних наук України, академіка Леоніда Каніщенка. Згідно з християнськими канонами саме цього дня душа покійного остаточно прощається з його тілом і відлітає на небо.
30.12.2022 Кілька слів напередодні 80-річчя про мій вклад у підготовку наукових кадрів
29 грудня 2022 року, відбулося засідання Вченої ради Вінницького національного технічного університету, на якому було затверджено результати захисту дисертації на здобуття наукового ступеню доктора філософії в галузі «Електрична інженерія» моїм аспірантом Вадимом Горенюком і прийнято рішення видати йому диплом доктора філософії за спеціальністю 141 – Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка.
10.09.2020 Відповідь на запитання, чому я вирішив балотуватись кандидатом у ректори
8 вересня 2020 року Міністерство освіти і науки України наказом №255-к оголосило конкурс на заміщення посади ректора Вінницького національного технічного університету, яка з 10 листопада 2020 року стає вакантною, оскільки 9 листопада дія контракту нині діючого ректора, професора Володимира Грабка завершується.
08.07.2020 Не робіть, як я!
«Прогулюючись» в пошуку свіжої інформації по сторінках сайту нашого міністерства, я наштовхнувся на повідомлення про оголошення конкурсу на вакантну посаду ректора одного із університетів, підпорядкованих МОН України.
07.06.2020 Розповідь про те, як Вінницький міський голова Моргунов втратив 300 голосів
Сьогодні 7 червня – неділя і велике християнське свято «Трійця». А будинок, в якому я живу, що має 9 поверхів, 4 під’їзди і 144 квартири уже третій день без води – і це не аварійна ситуація, це наслідки безвідповідальності комунальних служб міста і впевненості у тому, що їм за такий «святковий подарунок» мешканцям нашого будинку ніякого покарання не буде.
01.06.2020 Літо у ВНТУ починається з оновлення корпусу деканів
В кінці травня у зв’язку з закінченням термінів перебування на посадах деканів на усіх семи факультетах Вінницького національного технічного університету збиралися Конференції трудових колективів, делегати яких таємним голосуванням визначались чи підтримувати кандидатів на посади деканів, запропонованих ректором, професором Грабком.
15.05.2020 Що очікувати після реформування системи захисту дисертацій?
Національне агентство з забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) опублікувало проект реформування процесів підготовки та захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора філософії та доктора наук, а також вимоги до разових чи постійно-діючих спеціалізованих вчених рад, яким буде надано право здійснювати експертизу цих дисертацій.
27.04.2020 Коронавірусні будні університетського професора
Сьогодні ми маємо на календарі 25 квітня 2020 року – субота. Йде уже 44 день після оголошення в Україні карантину у зв’язку зі світовою пандемією гострого інфекційного захворювання, яке викликає коронавірус – один із не вивчених вірусів грипу, який ізолював кожного з нас у своїх квартирах, бо інших способів захисту від нього медики ще не знають.
04.03.2020 Весь мир насильно мы разрушим до основанья, а затем - мы наш, мы новый мир построим!
Саме в такій інтерпретації прийшли на згадку мені слова із відомого гімну, який чи не щодня лунав з радіоприймачів радянської епохи, коли у понеділок 2 березня в передачі новин по Вінницькому телебаченню я почув, що Вінницька міська рада планує звернутись до прем’єр-міністра, аби Кабмін виділив кошти на будівництво ще одного критого катка у нашому місті.
19.01.2020 «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази»
Саме цим реченням починається текст Статті 60 Конституції України, другим завершальним у якій є речення: «За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність».
28.12.2019 Передноворічні роздуми ексректора, який ще працює професором
Добігає кінця рік 2019-й, а тому посадові особи різних рівнів звітують, чого організації, якими вони керують, досягли у цьому році – наш ректор Грабко відзвітував, чого досяг ВНТУ, наш міський голова Моргунов відзвітував, чого досягла Вінниця, а наш голова облдержадміністрації Скальський відзвітував, чого досягла Вінницька область.
21.12.2019 Попри побажання та потуги недоброзичливців академія педагогічних наук продовжує жити
17 та 18-го грудня 2019 року у Києві відбулися Загальні збори науковців Національної академії педагогічних наук України (НАПН України) та збори 5-и її відділень, в яких взяли участь 130 дійсних членів (академіків) та член-кореспондентів академії із 151 за списком та 92 делегати від усіх науково-дослідних інститутів, що входять до її структури.
03.12.2019 Чи варто нашому ректору позитивно реагувати на пропозицію мера міста про передачу частини земельної ділянки університету в комунальну власність?
Як мені стало відомо, і на останньому засіданні Вченої ради університету у четвер 28 листопада, і на останньому засіданні ректорату у понеділок 2 грудня піднімалось питання про внесення у порядок денний Конференції трудового колективу пропозиції мера Вінниці про передачу частини земельної ділянки університету у комунальну власність.
30.11.2019 Мої враження від зустрічі з заступником міністра Єгором Стадним
У середу (27 листопада 2019 року) у вщерть заповненому конференц-залі Вінницького національного технічного університету в проміжок часу від 17-ої до 19-ої години відбулася зустріч колективу університету з заступником міністра освіти і науки з питань вищої освіти Єгором Стадним.
09.11.2019 Факультету радіоелектроніки - 50
7 листопада 2019 року у Вінницькому національному технічному університеті святкували 50-річний ювілей з дня створення факультету радіоелектроніки (ФРЕ), який нині носить назву факультету інфокомунікацій, радіоелектроніки та наносистем (ФІРЕН).
29.10.2019 То що ж ми знаємо про Маннергейма та його вклад в становлення фінської держави?
Як пам’ятають люди старшого віку, в радянській історіографії фінський полководець Карл Густав Маннергейм характеризувався виключно в негативних тонах, тож до поїздки у Фінляндію в кінці минулого тисячоліття на науковий конгрес «ІМЕКО», що проходив у місті Тампере, у моїй свідомості він теж вимальовувався у чорних фарбах.
06.10.2019 Як виглядає наш ВНТУ на фоні інших ЗВО зі статусом національного
Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) здійснило аналіз звітів усіх 118 ЗВО зі статусом національного за 2018 рік і опублікувало свій аналітичний звіт під назвою «Виконання критеріїв надання та підтвердження статусу національного закладу вищої освіти», який викладено на 74 сторінках і розміщено також і на сайті.
09.09.2019 Об’єктивності, справедливості та історичної правди заради, або нехай Наглядова рада університету нас розсудить
2-го вересня 2019 року на головному корпусі Вінницького національного технічного університету було офіційно відкрито меморіальну дошку професору Кузьміну Івану Васильовичу, який у період з 1976 року по 1989 рік був ректором Вінницького політехнічного інституту і, незважаючи на те, що був уже другим ректором, заслуговує на увічнення його пам’яті на цьому корпусі, оскільки саме він його побудував.
30.07.2019 Чому я - доктор наук, професор, академік, заслужений діяч науки і техніки - голосував за Зеленського і його партію?
Завершилось оприлюднення результатів дострокових парламентських виборів, на яких, виборовши 254 депутатських мандатів, переконливо перемогла партія «Слуга народу», засновником і лідером якої до обрання президентом України був Володимир Зеленський. І тепер цій партії не потрібно перейматись тим, кого залучати в коаліцію, щоб мати 226 голосів, необхідних для прийняття законів, що пропонуватимуться президентом.
22.06.2019 А може доцільніше піти іншим шляхом?
13 червня на сайті lb.ua опублікована стаття дипломата Максима Кононенка: «Крым: какой должна быть украинская политика непризнання российской оккупации», в якій він пропонує свій варіант реакції української влади на російську окупацію Криму, суть якого зводиться до посилення  санкцій з боку світової спільноти по відношенню до окупантів.
Сторінки:    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   наступна сторінка >
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.