Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


04.09.2017 Складається враження, що громадянин Ізраїлю Ротштейн знову хоче стати громадянином України
Сьогодні на засіданні ректорату ректор університету професор Грабко повідомив, що на роботу в наш університет проситься колишній наш професор, який у 1999 році виїхав на постійне місце проживання до Ізраїлю і 17 років відпрацював там професором вищого навчального закладу в Єрусалимі, Олександр Ротштейн.
31.08.2017 Кілька думок стосовно підсумків вступної кампанії 2017-го року у ВНТУ
30 серпня відбулися Загальні збори колективу Вінницького національного технічного університету, головним  питанням на яких був звіт ректора Володимира Грабка про результати діяльності колективу університету у 2016/2017 навчальному році, який добігає кінця.
21.08.2017 Про найбільш резонансну подію влітку 2017-го
Сьогодні понеділок 21 серпня. Останній раз я висловлювався на сайті в першій декаді липня, тож у цьому матеріалі я постараюсь викласти своє бачення найбільш резонансної події, що мала місце в проміжок з того часу і по-сьогодні в Україні.
07.07.2017 Про те, яке враження на мене справило почуте на українському телеканалі NEWSONE
Увечері 6 липня, коли мені набридло слухати на 112 телеканалі про деталі того, як регламентний комітет Верховної Ради України в черговий раз відмовляє Генеральному прокурору Юрію Луценку в підтримці подання про зняття недоторканості з народного депутата – цього разу Полякова, я переключив телевізор на телеканал NEWSONE, який хоч і має англійську назву, але працює в українському телепросторі.
30.06.2017 Чим мені особливо запам’ятається навчальний рік, що добігає кінця?
Сьогодні п’ятниця 30 червня 2017 року – останній робочий день перед літньою відпусткою, після якої більшість колективу нашого університету повернеться до роботи аж 29 серпня, аби в останні серпневі дні заслухати звіт ректора, взяти участь у посвяті в першокурсники та  підготуватись до нового 2017/2018 навчального року.
12.06.2017 Що нам приніс «безвіз»?
11 червня 2017 року тисячі громадян України поїхали і полетіли до європейських країн Шенгенської зони, не оформляючи попередньо візи на в’їзд на територію цих країн, що, фактично, перетворило цей червневий день, в який «безвіз» реально запрацював, у ще одну «червону» дату в історії нашої держави.
27.05.2017 Кілька думок, що виникли в дорозі до Києва і назад
У четвер 25 травня у Києві відбулося засідання президії Національної академії педагогічних наук України, в якому взяв участь в якості її радника на громадських засадах і я.
15.05.2017 Чому і кафедри, і керівники університету повинні допомагати перспективним кандидатам наук ставати докторами наук?
Вчора я зайшов на сайт методичної ради нашого університету і ознайомився з надісланим в університет з міністерства документом, який називається : «Основні зауваження Міжгалузевої експертної ради з вищої освіти при Акредитаційній комісії до поданих в МОН Акредитаційних справ»
10.05.2017 Перелік питань, які виносяться на екзамен по МОНД
Шановні студенти, які слухають мої лекції по навчальній дисципліні «Методологія та організація наукових досліджень». Незабаром вам доведеться складати екзамен з цієї дисципліни. Оскільки з різних причин дехто з вас окремі лекції пропустив, я вирішив привести перелік питань, які виносяться на екзамен по МОНД, аби ви, скориставшись моїм однойменним навчальним посібником, могли самостійно в них розібратись.
19.04.2017 В пам’ять про Олександра Івановича Тарануху
17 квітня за три тижні до досягнення 75-ліття після важкої і виснажливої хвороби пішла з життя хороша людина – Олександр Іванович Тарануха, який, працюючи у нашому університеті практично від початку трудової кар’єри, пройшов шлях від асистента кафедри фізичного виховання до проректора з адміністративно-господарської роботи.
25.03.2017 Академіки НАПН України висловили довіру своєму президенту Василю Кременю
24 березня відбулися звітно-виборні збори Національної академії педагогічних наук України, на яких з доповіддю про діяльність академії у 2016 році та в період 2012-2015рр. і про завдання її подальшого розвитку виступив президент академії, академік НАН України та НАПН України, доктор філософських наук, професор Василь Кремень.
16.03.2017 Чи не прийшов уже час нашому президенту міняти радників?
16 березня 2017 року прочитав в новинах, що президент Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеню командира роти спецпризначенців, які днем раніше намагалися на загороджувальному блок-посту під Слав’янськом на шляху в напрямку Костянтинівки не пропустити колону машин з прихильниками блокади окупованих територій Донбасу на чолі з народним депутатом України Парасюком.
26.02.2017 Несумісність
У суботу (25 лютого 2017 року) я після 12-ї ночі подивився на телеканалі «112» репортаж про відвідини журналістами цього телеканалу домівок двох депутатів Верховної Ради України нинішнього скликання Корнацького і Розенблата, які погодились і на ці відвідини і на трансляцію відеорепортажу про побачене.
22.01.2017 Чи стане Ляшко українським Трампом?
У п’ятницю 20 січня 2017 року увесь світ прикипів до екранів телевізорів, спостерігаючи процедуру інавгурації у Вашингтоні 45-го президента США Дональда Трампа, якого кандидатом в президенти висунула і на виборах підтримувала Республіканська партія, яка наряду з Демократичною партією, є однією із двох найбільш впливових партій в США.
26.12.2016 Прощаючись з 2016-им
Через кілька днів 2016 рік завершить свою ходу і назавжди розчиниться у плині часу, а тому, прощаючись, я вирішив згадати його основні події, здобутки і втрати, виходячи, звичайно ж, з власних уподобань і не претендуючи на завершеність списку та абсолютну істину.
24.11.2016 Науковий журнал «Вісник Вінницького політехнічного інституту» увійшов до міжнародної наукометричної бази «Копернікус» (ОНОВЛЕНО, додано постскриптум)
Вчора до Вінницького національного технічного університету надійшла приємна звістка – головний науковий журнал університету «Вісник Вінницького політехнічного інституту», який засновано ще у 1993 році і який був першим науковим журналом, заснованим в україномовному варіанті в Україні після проголошення незалежності, прийнято до міжнародної наукометричної бази «Копернікус».
09.11.2016 Аналіз причин поразки Гіларі Клінтон на президентських виборах у США
Отже 45 президента США обрано – ним став республіканець Дональд Трамп, який виграв президентські перегони у представника Демократичної партії Гіларі Клінтон.
22.10.2016 Короткий репортаж про Загальні збори Національної академії педагогічних наук України
20-го та 21-го жовтня у Києві в приміщеннях Президії Національної академії педагогічних наук України та академічного Інституту педагогіки відбулися Загальні збори академії, на яких були обговорені стратегічні пріоритети розвитку загальноосвітньої школи України та проведені довибори в академію на вакантні місця її академіків та член-кореспондентів.
24.09.2016 Особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році
Кілька днів тому МОН України виклало на свій сайт проект наказу «Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році» та самі ці «Умови…» разом з додатками до них, зауваження та пропозиції по покращенню змісту яких міністерством будуть прийматись до 30 вересня 2016 року, а сам наказ вступить в силу після його реєстрації в Міністерстві юстиції України та опублікування.
31.08.2016 Перша двадцятка університетів рейтингу 2016 року «Топ 200 Україна» та університети, розташовані у Вінниці, на їх фоні
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.