Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


30.12.2018 Чим запам’ятається 2018 рік?
Сьогодні на календарі уже 30 грудня 2018 року, тож настав час озирнутись назад, аби визначитись з тим, чим же цей рік увійде в історію на рівні країни, рідного університету та кола близьких мені людей, виходячи, звичайно ж, з моєї особистої оцінки важливості тих подій, які я спробую вплести в цю суб’єктивно-орієнтовану історичну канву.
22.11.2018 Враження від поїздки до Києва у листопаді 2018 року
У середу 14 листопада о 16 годині 43 хвилини «Подільським експресом» я виїхав із Вінниці до Києва, аби наступного дня зранку взяти участь в методологічному семінарі, а у п’ятницю 16 листопада взяти участь у Загальних зборах Національної академії педагогічних наук України, одним із 15 академіків-засновників у 1992 році якої є і я.
03.10.2018 Одна із версій, чому деякі народні депутати вимагають звільнення Уляни Супрун
2 жовтня 2018 року Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради України під керівництвом народного депутата Ольги Богомолець одностайно проголосував за вимогу до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана звільнити з посади в.о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун.
26.09.2018 А чи не варто повернути інститут наукових консультантів?
Шановні колеги-науковці та керівники міністерських департаментів, звертаюсь до вас з пропозицією подискутувати на тему повернення інституту наукових консультантів для здобувачів наукового ступеня кандидата (доктора філософії) наук.
18.09.2018 Хотілось би знати?!
Сьогодні я випадково дізнався про те, що доцент кафедри філософії і гуманітарних наук нашого університету Анатолій Теклюк, який обіймає також за надбавку у 50% окладу посаду заступника директора Головного центру з виховної роботи і є членом ректорату, звернувся до інших членів ректорату з пропозицією ліквідувати музей університету.
01.09.2018 ВНТУ із вступного «абітурієнтотрусу» вийшов достойно
У п’ятницю 31 серпня о 10-ій годині ранку на університетському стадіоні Вінницького національного технічного університету розпочалася посвята в першокурсники абітурієнтів, що достойно подолали вступні випробування і згідно з їх побажанням зараховані до складу першого курсу ВНТУ у 2018 році.
21.06.2018 Як, реалізуючи гарну ініціативу, створити нікому не потрібне посміховисько
На цьому тижні міська організація, яка має право встановлювати дорожні знаки вздовж вулиць, нарешті відреагувала на прохання ректорату Вінницького національного технічного університету і встановила два дзеркала біля виїзду з внутрішнього університетського двору на вулицю Воїнів-Інтернаціоналістів.
20.05.2018 Позиція в дискусії
19 травня в День науки Світлана Коваленко започаткувала у соціальній мережі ФБ дискусію з приводу того, чи доцільно вимагати від претендентів на отримання вчених звань доцента і професора знання англійської мови на рівні сертифікату В2, яку одразу ж підхопили викладачі нашого університету Валерій Граняк та Олексій Козачко.
10.05.2018 На 95-ому
5-го травня 2018 року о 20-й годині на 95-му році земного життя пішов в інший світ заслужений діяч науки і техніки УРСР, лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор Кузьмін Іван Васильович, який у період з 1976 по 1989 роки очолював Вінницький політехнічний інститут, працюючи на посаді ректора.
25.03.2018 Короткий звіт про участь у методологічному семінарі та загальних зборах НАПН України, а також про відвідини українського парламенту
22 та 23 березня під час перебування у відрядженні до Києва в статусі академіка по відділенню вищої освіти Національної академії педагогічних наук України я взяв участь у роботі методологічного семінару, організованого нашим відділенням, зборах відділення та Загальних зборах академії, присвячених звітуванню за наукову роботу, виконану у 2017 році, і задачам на 2018 рік, а також відвідав український парламент.
10.03.2018 Позиція
Йде уже третій місяць 2018 року, а я ще не розмістив на своєму сайті жодного матеріалу (окрім повідомлення про нагородження), датованого цим роком, хоча на моїй сторінці у ФБ вони є. Отож для полегшення пошуку я вирішив перенести з фейсбучної сторінки на свій сайт деякі матеріали, що об’єктивно віддзеркалюють як мою громадянську позицію, так і мої здобутки як науковця, адміністратора та громадського діяча і політика.
26.01.2018 Нагородження
У четвер 25 січня у Києві відбулося перше засідання у 2018 році Президії Національної академії педагогічних наук України, яка у минулому році відсвяткувала свій перший ювілей – 25-річчя від дня заснування. У цьому засіданні взяв участь і я.
14.12.2017 Бумеранг повертається вдруге
17-го листопада 2017 року у Києві в актовій залі Інституту педагогіки відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України, присвячені 25-річчю від дня її створення, в яких, на жаль, із-за хвороби, я взяти участь не зміг, але знаю про їх перебіг і зміст з розповідей колег-академіків, які участь у цих ювілейних зборах взяли.
10.12.2017 Коли добіжить кінця українська Саакашвіліада?
На календарі 10 грудня 2017 року – з усіх українських телеканалів ось уже майже півроку не сходить тема про те, де нині перебуває екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі, який встиг після президентства попрацювати ще й Одеським губернатором, що з ним, і що думають його соратники та опоненти з приводу подій, що розгорнулись навколо нього.
08.11.2017 Суворов у Гордона на 112-му
У суботу 4-го листопада, включивши 112-й телеканал, я побачив на екрані популярного письменника Суворова, який відповідав на запитання не менш популярного тележурналіста Гордона.
15.09.2017 Приємно чути з уст президента такі слова
Мені приємно чути нині із уст Президента Порошенка слова ("Підписи під Будапештським меморандумом дають менше безпеки, ніж один ядерний заряд - Порошенко", УНІАН), які майже дослівно передають зміст тих слів, які я, як член Комісії по розробці Національної стратегії забезпечення безпеки України, говорив у 1992 році Президенту Кравчуку – цитую зі сторінки 75 моєї книжки: "Напередодні та трохи згодом", виданої у 1992 році:
10.09.2017 Прояснення ситуації з втіленням у життя ідеї повернення Ротштейна до ВНТУ
4-го вересня я опублікував на своєму сайті інформацію, яка дійшла до мене з засідання ректорату ВНТУ, під заголовком: «Складається враження, що громадянин Ізраїлю Ротштейн знову хоче стати громадянином України»
04.09.2017 Складається враження, що громадянин Ізраїлю Ротштейн знову хоче стати громадянином України
Сьогодні на засіданні ректорату ректор університету професор Грабко повідомив, що на роботу в наш університет проситься колишній наш професор, який у 1999 році виїхав на постійне місце проживання до Ізраїлю і 17 років відпрацював там професором вищого навчального закладу в Єрусалимі, Олександр Ротштейн.
31.08.2017 Кілька думок стосовно підсумків вступної кампанії 2017-го року у ВНТУ
30 серпня відбулися Загальні збори колективу Вінницького національного технічного університету, головним  питанням на яких був звіт ректора Володимира Грабка про результати діяльності колективу університету у 2016/2017 навчальному році, який добігає кінця.
21.08.2017 Про найбільш резонансну подію влітку 2017-го
Сьогодні понеділок 21 серпня. Останній раз я висловлювався на сайті в першій декаді липня, тож у цьому матеріалі я постараюсь викласти своє бачення найбільш резонансної події, що мала місце в проміжок з того часу і по-сьогодні в Україні.
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.