Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


23.04.2014 У чому різниця між Майданом у Києві і Майданами у містах на Сході України?
Нині і президент Росії Володимир Путін, і його оточення, і його обожнювачі в Україні не перестають повторювати, що Майдани у містах Донецької та Луганської областей за своїм змістом і метою є подібними до Майдану у Києві, оскільки теж націлені на боротьбу з владою.
18.04.2014 При поселенні в студентські гуртожитки ніяких додаткових внесків сплачувати непотрібно
Позавчора від студентів Інституту електроенергетики та електромеханіки нашого університету мені стало відомо, що, виявляється, при поселенні в студентські гуртожитки від них вимагають вносити окрім основної плати ще й по 50 гривень додатково.
15.04.2014 Сьогодні я останній раз відповідаю на запитання автора анонімного листа
Шановні дописувачі, пора уже відмовитись від надсилання мені анонімних листів. Я ж під усіма своїми висловлюваннями підписуюсь! То чому ж ви не берете з мене приклад? Адже в просторі анонімок ми ніколи не побудуємо громадянське суспільство в Україні. А тому пора уже усім відкрито висловлювати свою точку зору, не приховуючи авторства.
11.04.2014 Звернення до прихильників і недоброзичливців, які надіслали мені електронною поштою свої думки стосовно результатів роботи міністерської комісії
Шановні прихильники та недоброзичливці! Після ознайомлення на цьому сайті з моїм «Репортажем про співбесіду з членами міністерської комісії» дехто з вас електронною поштою висловив мені своє ставлення до інформації, висвітленої у цьому «Репортажі…».
09.04.2014 Репортаж про співбесіду з членами міністерської комісії
У понеділок 7 квітня до нашого університету прибула міністерська комісія, створена Державною інспекцією навчальних закладів України для перевірки фактів різноманітних порушень, що мали місце у Вінницькому національному технічному університеті, про які викладено у моєму відкритому листі міністру Сергію Квіту.
05.04.2014 Про точки зору авторитетних освітян, висловлені на Загальних зборах Національної академії педагогічних наук України та після їх завершення
2-го, 3-го і 4-го квітня я перебував у Києві, де 2-го квітня взяв участь у засіданні президії Національної академії педагогічних наук України в якості її радника, 3-го квітня взяв участь у роботі наукового семінару, присвяченого дослідженням компетентнісного підходу в освіті, а 4-го квітня взяв участь у пленарному засіданні Загальних зборів академії та в роботі академічного відділення вищої освіти, академіком по якому я є.
02.04.2014 Поки я задаю запитання міністру щодо ректора Грабка, народний депутат О.Бригинець щодо ректора Бобала уже пише друге звернення до Генерального прокурора
Сьогодні, скориставшись порадою одного з викладачів НУ «Львівська політехніка», я вийшов на сайт народного депутата Олександра Бригинця, на якому прочитав наступну інформацію, опубліковану 18-го березня 2014 року під заголовком: «Керівники «Львівської політехніки» роками грабували студентів та викладачів»
29.03.2014 Відповідь на докір, закинутий мені після засідання Вченої ради університету одним із її членів
У останній четвер березня нинішнього року, тобто позавчора, відбулося засідання Вченої ради університету, одним із питань, розглянутих на якому, був звіт головного бухгалтера Ліани Нечепуренко за отримання університетом і використання фінансів у 2013 році.
26.03.2014 Відповідь на запитання, поставлені у листі, присвяченому діяльності студентської профспілки університету
У вівторок 25 березня я отримав електронного листа, присвяченого студентській профспілці нашого університету, в якому мені поставлено три запитання. Цитую ту частину цього листа, в якій сформульовані ці запитання:
21.03.2014 Стосовно оплати праці за викладання в групах, що мають у своєму складі менше 6 студентів
У середу 19 березня я отримав електронного листа, в якому мені поставлене запитання стосовно законності введення так званого «консультативного навчання» в групах, що мають у своєму складі менше 6 студентів стаціонару або менше 5 студентів заочної форми навчання.
18.03.2014 «Тож чому, Борисе Івановичу, про усі ці порушення ви згадали лише зараз?»
Я очікував, що у понеділок 17 березня на черговому засіданні ректорату ректор нашого університету Грабко нарешті озвучить текст мого відкритого листа міністру Сергію Квіту та опублікованого на моєму сайті постскриптуму до цього листа і звернеться до членів ректорату за порадою, як йому на усе це реагувати.
16.03.2014 Про те, що мої публікації на сайті - це не «ніж у спину ректора», а намагання боротись з корупцією «з відкритим забралом»
У неділю вранці 16 березня на мій сайт надійшов коротенький лист наступного змісту – цитую: «припиніть це неподобство. можливо ваші доведення Вам видаються бездоганними, але Ви тут не теореми доводите, і з людської точки зору те, як Ви всаджуєте ножа в спину ректора нічого окрім особистої відрази не викликає»
14.03.2014 Відповідь автору листа, в якому він соромить мене за те, що я оприлюднив інформацію про додатковий заробіток сина ректора
У кінці дня 11 березня з мого сайту надійшов лист, в якому автор соромить мене за те, що я оприлюднив інформацію про додатковий заробіток сина ректора – Валентина Грабка, хоча, нагадаю, оприлюднив я у вигляді запитання лише те, про що в загальному плані усі знали і без мене і передавали з вуст в уста.
11.03.2014 Ще два запитання, на які хотілось би отримати відповідь працівникам ВНТУ одночасно з відповідями на ті 10 запитань, що поставлені у листі до міністра
Після того, як я виклав на сайті текст відкритого листа міністру Сергію Квіту з 10 запитаннями, з уст працівників нашого університету на мене обрушилась лавина інформації, правдивість якої я вирішив з’ясовувати поетапно, додавши спочатку до тих 10 запитань, які я вже задав міністру у своєму відкритому листі, ще два запитання, а саме:
05.03.2014 Одна із версій за що, кому і скільки, або, здається, ревізори час марно не витратять
28 лютого 2014 року на цьому ж сайті був опублікований «Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру», а 2 березня 2014 року опублікований «Постскриптум до відкритого листа міністру освіти і науки Сергію Квіту, або продовження процесу люстрації».
02.03.2014 Постскриптум до відкритого листа міністру освіти і науки Квіту, або продовження процесу люстрації
Уже після того, як я розмістив на своєму сайті «Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру», читаючи стрічку новин соціальної мережі Фейсбук, я наштовхнувся на повідомлення від Інни Совсун під заголовком: «Рейтинг прозорості національних ВНЗ», в якому вона запрошувала усіх бажаючих ознайомитись з останніми матеріалами Центру дослідження суспільства, очолюваного нею до призначення на посаду першого заступника міністра освіти і науки України.
28.02.2014 Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру
Шановний пане міністре! Оскільки в Україні розпочався процес люстрації чиновників різних рівнів і різних відомств, які, переступаючи через закони, вірою і правдою служили режиму Віктора Януковича, не забуваючи при цьому і про власні інтереси, то за покликанням совісті і заради торжества справедливості вирішив долучитись до цього процесу і я.
27.02.2014 Привітання соратникам по боротьбі і друзям
Від щирого серця вітаю лідера об’єднаної опозиції Арсенія Яценюка з призначенням Верховною Радою України Прем’єр-міністром України, мого друга і земляка Вінницького міського голову Володимира Гройсмана з призначенням на посаду Віце-прем’єр-міністра, а соратника по боротьбі з корупцією у міністерстві освіти і науки, ректора Національного університету «Києво-Могилянська академія», професора Сергія Квіта з призначенням на посаду міністра освіти і науки!
23.02.2014 22 числа через 22 роки після проголошення незалежності Україна стартувала в демократичне майбутнє
У суботу 22 лютого 2014 року на двох засіданнях Верховної Ради України народними депутатами України була проголосована низка доленосних Постанов, що вступили в силу з моменту їх прийняття, а тому Україна, починаючи з цього дня, почала жити з дотриманням положень, що покладені в їх основу.
21.02.2014 Мій короткий аналіз нинішньої ситуації в Україні
Вчора, а це був четвер 20 лютого 2014 року, в день, в який в країні було оголошено траур за загиблими за час політичного протистояння Майдану з владою, кількома кілерами зі снайперських гвинтівок, використовуючи лігва, влаштовані за свідченнями журналістів на даху готелю «Україна» та у приміщенні клубу Кабінету Міністрів України, було убито біля 100 цивільних громадян України, що мітингували на Майдані Незалежності та на вулиці Грушевського.
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.