Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


11.05.2014 Чому Путін не введе війська у Донбас, або чому жителі Донбасу опиняться в «шкірі» жителів Галичини та Волині і розпочнеться їх порозуміння
Після закінчення фронтової війни держав, починаючи з 1945 і аж по 1954 роки, в лісах і містах Галичини та Волині продовжувалась партизанська війна воїнів Української повстанської армії та підпільників з Організації українських націоналістів проти місцевої міліції та спеціальних загонів НКВС і МДБ.
07.05.2014 Можливо ці три повідомлення когось зацікавлять
Сьогодні до мене дійшла інформація про те, що у Вінницькому національному аграрному університеті (ВНАУ) оголошена реформа, згідно з якою навіть тим структурним підрозділам, яким був наданий статус навчально-наукових інститутів, знову повертають статус факультетів.
02.05.2014 Українські університети уже на порозі демократизації та за крок від прозорості
27 квітня 2014 року член Колегії Міністерства освіти і науки України Єгор Стадний на сайті Центру дослідження суспільства опублікував «Правки до законопроекту «Про вищу освіту», надіслані до 10 квітня до Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.
26.04.2014 Про те, як за підтримку курсу, проголошеного новими керівниками міністерства, ректор Володимир Грабко оголосив мене на засіданні Вченої ради не патріотом
24 квітня 2014 року наприкінці засідання Вченої ради нашого університету ректор Володимир Грабко виступив з короткою характеристикою результатів роботи комісії, яка за вказівкою міністра шукала в університеті відповіді на запитання, поставлені мною у «Відкритому листі міністру…» та у «Постскриптумі…» до цього листа.
23.04.2014 У чому різниця між Майданом у Києві і Майданами у містах на Сході України?
Нині і президент Росії Володимир Путін, і його оточення, і його обожнювачі в Україні не перестають повторювати, що Майдани у містах Донецької та Луганської областей за своїм змістом і метою є подібними до Майдану у Києві, оскільки теж націлені на боротьбу з владою.
18.04.2014 При поселенні в студентські гуртожитки ніяких додаткових внесків сплачувати непотрібно
Позавчора від студентів Інституту електроенергетики та електромеханіки нашого університету мені стало відомо, що, виявляється, при поселенні в студентські гуртожитки від них вимагають вносити окрім основної плати ще й по 50 гривень додатково.
15.04.2014 Сьогодні я останній раз відповідаю на запитання автора анонімного листа
Шановні дописувачі, пора уже відмовитись від надсилання мені анонімних листів. Я ж під усіма своїми висловлюваннями підписуюсь! То чому ж ви не берете з мене приклад? Адже в просторі анонімок ми ніколи не побудуємо громадянське суспільство в Україні. А тому пора уже усім відкрито висловлювати свою точку зору, не приховуючи авторства.
11.04.2014 Звернення до прихильників і недоброзичливців, які надіслали мені електронною поштою свої думки стосовно результатів роботи міністерської комісії
Шановні прихильники та недоброзичливці! Після ознайомлення на цьому сайті з моїм «Репортажем про співбесіду з членами міністерської комісії» дехто з вас електронною поштою висловив мені своє ставлення до інформації, висвітленої у цьому «Репортажі…».
09.04.2014 Репортаж про співбесіду з членами міністерської комісії
У понеділок 7 квітня до нашого університету прибула міністерська комісія, створена Державною інспекцією навчальних закладів України для перевірки фактів різноманітних порушень, що мали місце у Вінницькому національному технічному університеті, про які викладено у моєму відкритому листі міністру Сергію Квіту.
05.04.2014 Про точки зору авторитетних освітян, висловлені на Загальних зборах Національної академії педагогічних наук України та після їх завершення
2-го, 3-го і 4-го квітня я перебував у Києві, де 2-го квітня взяв участь у засіданні президії Національної академії педагогічних наук України в якості її радника, 3-го квітня взяв участь у роботі наукового семінару, присвяченого дослідженням компетентнісного підходу в освіті, а 4-го квітня взяв участь у пленарному засіданні Загальних зборів академії та в роботі академічного відділення вищої освіти, академіком по якому я є.
02.04.2014 Поки я задаю запитання міністру щодо ректора Грабка, народний депутат О.Бригинець щодо ректора Бобала уже пише друге звернення до Генерального прокурора
Сьогодні, скориставшись порадою одного з викладачів НУ «Львівська політехніка», я вийшов на сайт народного депутата Олександра Бригинця, на якому прочитав наступну інформацію, опубліковану 18-го березня 2014 року під заголовком: «Керівники «Львівської політехніки» роками грабували студентів та викладачів»
29.03.2014 Відповідь на докір, закинутий мені після засідання Вченої ради університету одним із її членів
У останній четвер березня нинішнього року, тобто позавчора, відбулося засідання Вченої ради університету, одним із питань, розглянутих на якому, був звіт головного бухгалтера Ліани Нечепуренко за отримання університетом і використання фінансів у 2013 році.
26.03.2014 Відповідь на запитання, поставлені у листі, присвяченому діяльності студентської профспілки університету
У вівторок 25 березня я отримав електронного листа, присвяченого студентській профспілці нашого університету, в якому мені поставлено три запитання. Цитую ту частину цього листа, в якій сформульовані ці запитання:
21.03.2014 Стосовно оплати праці за викладання в групах, що мають у своєму складі менше 6 студентів
У середу 19 березня я отримав електронного листа, в якому мені поставлене запитання стосовно законності введення так званого «консультативного навчання» в групах, що мають у своєму складі менше 6 студентів стаціонару або менше 5 студентів заочної форми навчання.
18.03.2014 «Тож чому, Борисе Івановичу, про усі ці порушення ви згадали лише зараз?»
Я очікував, що у понеділок 17 березня на черговому засіданні ректорату ректор нашого університету Грабко нарешті озвучить текст мого відкритого листа міністру Сергію Квіту та опублікованого на моєму сайті постскриптуму до цього листа і звернеться до членів ректорату за порадою, як йому на усе це реагувати.
16.03.2014 Про те, що мої публікації на сайті - це не «ніж у спину ректора», а намагання боротись з корупцією «з відкритим забралом»
У неділю вранці 16 березня на мій сайт надійшов коротенький лист наступного змісту – цитую: «припиніть це неподобство. можливо ваші доведення Вам видаються бездоганними, але Ви тут не теореми доводите, і з людської точки зору те, як Ви всаджуєте ножа в спину ректора нічого окрім особистої відрази не викликає»
14.03.2014 Відповідь автору листа, в якому він соромить мене за те, що я оприлюднив інформацію про додатковий заробіток сина ректора
У кінці дня 11 березня з мого сайту надійшов лист, в якому автор соромить мене за те, що я оприлюднив інформацію про додатковий заробіток сина ректора – Валентина Грабка, хоча, нагадаю, оприлюднив я у вигляді запитання лише те, про що в загальному плані усі знали і без мене і передавали з вуст в уста.
11.03.2014 Ще два запитання, на які хотілось би отримати відповідь працівникам ВНТУ одночасно з відповідями на ті 10 запитань, що поставлені у листі до міністра
Після того, як я виклав на сайті текст відкритого листа міністру Сергію Квіту з 10 запитаннями, з уст працівників нашого університету на мене обрушилась лавина інформації, правдивість якої я вирішив з’ясовувати поетапно, додавши спочатку до тих 10 запитань, які я вже задав міністру у своєму відкритому листі, ще два запитання, а саме:
05.03.2014 Одна із версій за що, кому і скільки, або, здається, ревізори час марно не витратять
28 лютого 2014 року на цьому ж сайті був опублікований «Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру», а 2 березня 2014 року опублікований «Постскриптум до відкритого листа міністру освіти і науки Сергію Квіту, або продовження процесу люстрації».
02.03.2014 Постскриптум до відкритого листа міністру освіти і науки Квіту, або продовження процесу люстрації
Уже після того, як я розмістив на своєму сайті «Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру», читаючи стрічку новин соціальної мережі Фейсбук, я наштовхнувся на повідомлення від Інни Совсун під заголовком: «Рейтинг прозорості національних ВНЗ», в якому вона запрошувала усіх бажаючих ознайомитись з останніми матеріалами Центру дослідження суспільства, очолюваного нею до призначення на посаду першого заступника міністра освіти і науки України.
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.