Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


05.03.2014 Одна із версій за що, кому і скільки, або, здається, ревізори час марно не витратять
28 лютого 2014 року на цьому ж сайті був опублікований «Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру», а 2 березня 2014 року опублікований «Постскриптум до відкритого листа міністру освіти і науки Сергію Квіту, або продовження процесу люстрації».
02.03.2014 Постскриптум до відкритого листа міністру освіти і науки Квіту, або продовження процесу люстрації
Уже після того, як я розмістив на своєму сайті «Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру», читаючи стрічку новин соціальної мережі Фейсбук, я наштовхнувся на повідомлення від Інни Совсун під заголовком: «Рейтинг прозорості національних ВНЗ», в якому вона запрошувала усіх бажаючих ознайомитись з останніми матеріалами Центру дослідження суспільства, очолюваного нею до призначення на посаду першого заступника міністра освіти і науки України.
28.02.2014 Відкритий лист міністру освіти і науки Сергію Квіту з десятьма запитаннями люстраційного характеру
Шановний пане міністре! Оскільки в Україні розпочався процес люстрації чиновників різних рівнів і різних відомств, які, переступаючи через закони, вірою і правдою служили режиму Віктора Януковича, не забуваючи при цьому і про власні інтереси, то за покликанням совісті і заради торжества справедливості вирішив долучитись до цього процесу і я.
27.02.2014 Привітання соратникам по боротьбі і друзям
Від щирого серця вітаю лідера об’єднаної опозиції Арсенія Яценюка з призначенням Верховною Радою України Прем’єр-міністром України, мого друга і земляка Вінницького міського голову Володимира Гройсмана з призначенням на посаду Віце-прем’єр-міністра, а соратника по боротьбі з корупцією у міністерстві освіти і науки, ректора Національного університету «Києво-Могилянська академія», професора Сергія Квіта з призначенням на посаду міністра освіти і науки!
23.02.2014 22 числа через 22 роки після проголошення незалежності Україна стартувала в демократичне майбутнє
У суботу 22 лютого 2014 року на двох засіданнях Верховної Ради України народними депутатами України була проголосована низка доленосних Постанов, що вступили в силу з моменту їх прийняття, а тому Україна, починаючи з цього дня, почала жити з дотриманням положень, що покладені в їх основу.
21.02.2014 Мій короткий аналіз нинішньої ситуації в Україні
Вчора, а це був четвер 20 лютого 2014 року, в день, в який в країні було оголошено траур за загиблими за час політичного протистояння Майдану з владою, кількома кілерами зі снайперських гвинтівок, використовуючи лігва, влаштовані за свідченнями журналістів на даху готелю «Україна» та у приміщенні клубу Кабінету Міністрів України, було убито біля 100 цивільних громадян України, що мітингували на Майдані Незалежності та на вулиці Грушевського.
18.02.2014 Про некоректність «Інтерівських» натяків стосовно майбутнього України на прикладі Боснії і Герцеговини
У неділю 16 грудня 2014 року у вечірній підсумковій програмі новин на телеканалі «Інтер» було змальовано нинішній жахливий стан однієї з балканських країн, яка носить назву «Боснія і Герцеговина» (Боснія від назви річки Босна, Герцеговина від герцогського титулу першого воєводи цієї землі).
15.02.2014 Розвіявся ще один міф із числа створених у нашому університеті
У середу 12 лютого у нашому університеті відбулося перше засідання спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських та докторських дисертацій за спеціальностями з математичного моделювання, комп’ютерних систем та інформаційних технологій, перезатвердженої на новий трирічний термін Колегією МОН України у січні цього року.
08.02.2014 Цікавинки із газети «Вінницькі РЕАЛії», які свідчать про початок боротьби з корупцією в освіті
У №6 від 5 лютого 2014 року газети «Вінницькі РЕАЛії» опубліковано статтю Джамала Рушдієва «В январе «убоповцы» уличили в админкоррупции 9 депутатов».
01.02.2014 І знову про факультети!
У вищі навчальні заклади надійшов наказ міністра освіти і науки України № 26 від 11.01.2014 року «Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації», зареєстрований в Мін’юсті України 17 січня 2014 р. за № 97/24874.
26.01.2014 Поділ вздовж Дніпра уже був - чи уникнемо поділу поперек?
У 1660 році під час повторного гетьманування молодшого Богданового сина Юрія Хмельницького Україна поділилась по Дніпру на Правобережну, більшість наступних гетьманів якої або дружили з поляками, або намагались з ними дружити, або підкорялись їм, та Лівобережну, усі гетьмани якої (і навіть Іван Мазепа в усі роки гетьманування окрім останнього) були покірними московському царю і сприяли зміцненню його влади у цьому українському краї. І такий поділ існував більше 150 років – аж до підкорення Польщі Російською імперією.
19.01.2014 Усе проходить, пройде і це!
Нині в Україні усі небайдужі дорослі люди висловлюють ті чи інші судження стосовно тих законів, які були прийняті Верховною Радою України у четвер 16 січня 2014 року.
14.01.2014 Кілька слів ще про двох козацьких гетьманів та про двох козацьких отаманів
Після опублікуванні на своєму сайті 8-го січня нинішнього року історичної довідки на тему: «Відродження української історичної традиції, або чому Янукович хоча б наполовину гетьман, а Кучма і Ющенко не гетьмани взагалі» я отримав чимало відгуків на цю публікацію у соціальній мережі ФБ і побажання опублікувати прізвища гетьманів, які не дотримувались підміченої мною української історичної традиції.
08.01.2014 Відродження української історичної традиції, або чому Янукович – хоча б наполовину гетьман, а Кучма і Ющенко – не гетьмани взагалі
Цікаву українську історичну традицію я вгледів, читаючи історію України часів Козаччини, яка полягає у тому, що кожний наступний гетьман, обраний Козацькою Радою, починав свою діяльність зі знищення попереднього гетьмана та свого суперника на виборах.
31.12.2013 Новорічні поздоровлення
Шановні читачі мого сайту! Від щирого серця поздоровляю Вас і Ваші сім’ї з успішним завершенням 2013 року і першими ударами серця в році 2014.
26.12.2013 Его грехов разбор оставьте до поры - Вы оцените красоту игры!
В заголовок я виніс ці два рядки із знаменитого соло Остапа Бендера у виконанні Андрія Миронова тому, що замінивши в них слово «моих» (в Остаповому виконанні) на слово «его» (в моїй інтерпретації), отримуємо найкоротшу характеристику останніх досягнень російського президента Володимира Путіна, здобутих ним на переговорах з українським президентом Віктором Януковичем.
20.12.2013 Про деякі можливі наслідки для України від угод, підписаних Віктором Януковичем та Володимиром Путіним 17 грудня 2013 року
Нині як в Україні, так і за її межами багато хто намагається оцінити можливі наслідки від угод, підписаних президентами України і Росії Віктором Януковичем та Володимиром Путіним 17 грудня у Москві. Спробую дати свою оцінку можливих наслідків від підписаних угод і я.
15.12.2013 Кого я покарав би за події 30 листопада, якби був президентом?
В епоху горбачовської перебудови в Радянському Союзі на телебаченні якийсь час демонстрували таку гру, яка називалась: «Що ти зробив би у першу чергу на своєму підприємстві, якби став директором?» Я тоді у цю гру не зіграв, тож вирішив надолужити згаяне зараз, задавши тій колишній грі більш високу керівну планку.
11.12.2013 Тим, хто у ці дні протестував на Євромайданах, буде чим пишатись у старості
Незважаючи на вчорашні запевнення Віктора Януковича на зустрічі з попередніми президентами України, що він є прихильником налагодження переговорного процесу між владою та учасниками Євромайдану, сьогодні вночі Беркут у взаємодії з внутрішніми військами і «тітушками» продовжив процес витіснення мітингувальників з зайнятих площ і руйнування створених ними барикад.
08.12.2013 Стратегія взаємних поступок
Згадаймо ситуацію, яка виникла у світі трохи більше ніж 50 років тому, коли Радянський Союз з дозволу Фіделя Кастро ввіз на територію Куби тактичні ракети з ядерними боєголовками, які після запуску протягом кількох хвилин могли досягти будь-якого об’єкту на території США – світ тоді був на грані ядерного конфлікту двох світових антагоністичних систем, після якого людство знову надовго б залізло в печери.
Сторінки:    < попередня сторінка  6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.