Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


30.03.2015 Звернення до ректора ВНТУ Володимира Грабка
Шановний Володимире Віталійовичу! На засіданні Вченої ради, яке відбулося 26 березня, було розглянуто та схвалено «Проект Положення про обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Вінницького національного технічного університету (зі змінами)» з урахуванням пропозицій, озвучених як попередньо, так і на цьому засіданні.
29.03.2015 Субота у Хмельницькому
У суботу у половині дев’ятої ранку я стартував автомобілем у напрямку на Хмельницький, де о 12 годині на засіданні спецради Хмельницького національного університету було заплановано захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.11 «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці» моєї аспірантки 2013 року випуску Наталії Гончарук.
23.03.2015 Повторний аналіз тепер уже «Проекту змін до Положення про обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників ВНТУ»
6-го березня на цьому ж сайті була опублікована моя інформація під назвою «Що показав аналіз «Положення про обрання та прийняття на роботу НПП ВНТУ (зі змінами)». Після цього пройшло уже більше двох тижнів. Тож давайте подивимось, чи відреагували якось автори цього документу на результати мого аналізу, чи ні.
18.03.2015 А судді - хто?!
Прочитавши це Грибоєдовське запитання, Ви, шановні читачі, мабуть подумали, що далі мова піде про суддів Печерського суду Києва Царевич, Кицюка і Вовка, яких Верховна Рада України нещодавно позбавила недоторканості із-за судилищ, які вони влаштовували над Юрієм Луценком, Юлією Тимошенко та іншими політиками і вищими керівниками часів президентства Віктора Ющенка в часи панування режиму Віктора Януковича.
12.03.2015 «Після мене – хоч потоп!»
Цією фразою, яка стала крилатою і яка приписується середньовічному французькому королю, нині характеризують дії сучасних керівників, що живуть лише сьогоднішнім днем і не задумуються про те, чим їхні сьогоднішні дії для керованого ними колективу обернуться завтра.
06.03.2015 Що показав аналіз «Положення про обрання та прийняття на роботу НПП ВНТУ (зі змінами)»
На сайті нашого університету розміщений текст «ПОЛОЖЕННЯ про обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Вінницького національного технічного університу (зі змінами)», при ознайомленні з яким, у першу чергу кидається у вічі те, що багато його наступних рядків входять у протиріччя з попередніми рядками.
28.02.2015 Чи варто ректорам ВНЗ ігнорувати роз’яснення Мінсоцполітики стосовно того, як правильно обмежувати розмір заробітної плати керівництву та викладачам?
З настанням 2015 року на виконання вимоги закону про Держбюджет-2015, якою уведено норму, що в жодній із бюджетних організацій, у тому числі і у ВНЗ, ніхто не повинен отримувати зарплату, яка перевищує 7 мінімальних окладів, тобто 8526 грн., у різних ВНЗ почали запроваджувати цю норму в життя, виходячи з того, як її розуміє ректор.
24.02.2015 Кабмін прописав процедуру виборів ректора як таблицю множення - чітко і однозначно
У неділю, зайшовши на Фейсбук на стрічку новин, я наткнувся на повідомлення про те, що Кабмін України своєю постановою затвердив методичні рекомендації, в яких чітко і однозначно прописана уся процедура виборів ректора вищого навчального закладу, починаючи від оголошення конкурсу і завершуючи визначенням переможця виборів.
21.02.2015 Столично-академічні новини
У четвер 19 лютого я побував у відрядженні у Києві, де взяв участь в засіданні Президії Національної академії педагогічних наук в якості її радника.
12.02.2015 Останнім часом наш ректор став помітно законослухнянішим - чому б це?
У понеділок 9 лютого відбулася конференція трудового колективу нашого університету, на якій наш ректор Володимир Грабко продемонстрував нехарактерну для нього раніше законослухняність.
05.02.2015 Про ще один непродуманий крок нашого ректора
Як ви пам’ятаєте, шановні читачі, кілька років тому мені, як головному редактору наукових журналів «Вісник Вінницького політехнічного інституту» (україномовний, заснований у 1993 р.) та «Наукові праці Вінницького національного технічного університету» (тримовний – українська, російська, англійська, заснований у 2007 р.), вдалося вирішити питання про входження цих журналів до наукометричної бази РІНЦ.
30.01.2015 Ще кілька аргументів на підтримку тези чому ректор не повинен бути головою Вченої ради
29 січня відбулося засідання Вченої ради нашого університету, на якому серед інших було розглянуто і кілька питань, проекти рішень по яких, запропоновані ректором Грабком, породили ще кілька аргументів на підтримку тези чому ректор не повинен бути головою Вченої ради.
27.01.2015 Стає ненульовою ймовірність, що після отримання листа міністра і наш ректор почне виконувати Закон
26 січня 2015 року на сайті міністерства з’явився лист до ВНЗ за підписом міністра Сергія Квіта, який називається: «Щодо одночасного зайняття або суміщення посад у вищому навчальному закладі», в якому однозначно вказано, що згідно з законом «особа у вищому навчальному закладі не може одночасно займати дві і більше посади, що передбачають виконання адміністративно-управлінських функцій».
23.01.2015 Регіональна проекція ТІНІ ТАБАЧНИКА
На минулому тижні, «прогулюючись» в інтернеті, я натрапив на статтю Миколи Іванюка, опубліковану 30 грудня 2014 року на сайті «Галицького кореспондента» під назвою «ТІНЬ ТАБАЧНИКА», головним героєм якої є Євген Суліма, котрий разом зі своїм шефом Дмитром Табачником входив до когорти найвідданіших членів команди Януковича.
16.01.2015 Аналіз двох наказів ректора Грабка, що входять в протиріччя один з одним
Нещодавно мені потрапив на очі повний текст наказу №268 від 01.12.2014 року, виданого нашим ректором під назвою: «Про структурні зміни в університеті», зміст якого входить в протиріччя зі змістом наказу №179 від 22.06.2012 року, виданого ним же два з половиною роки тому під назвою: «Про структурні зміни в інститутах університету».
13.01.2015 Такому кінцю ректорської кар’єри не позаздриш!
Вчора за звичкою десь біля 12 години ночі перед тим, як лягти спати, я зайшов в інтернет на Фейсбук і побачив у стрічці новин таке повідомлення, від ознайомлення з яким у мене і сон пропав. А я прочитав:
09.01.2015 Складається враження, що для нашого ректора Володимира Грабка Закон України про вищу освіту і понині ще законом не є!
Донедавна я вважав, що ректор нашого університету ігнорує новий Закон України про вищу освіту, який набрав силу у вересні 2014 року, лише за двома статтями, перша з яких забороняє суміщати в університеті дві і більше посади з адміністративно-управлінськими функціями, а друга вимагає, щоб Вченою радою університету керував не ректор, а один із рядових її членів, обраний таємним голосуванням.
04.01.2015 Поздоровлення від Президента України
3-є січня нинішнього року для мене стало 72-им днем народження, який я за традицією, незважаючи навіть на його цьогорічний суботній та вихідний статус, вирішив зранку, прибувши до університету, заповнити тими видами роботи, якими мені найбільше хотілось би займатись і протягом усього року.
02.01.2015 Відповідь завідувачу кафедри хімії і хімічної технології ВНТУ Анатолію Ранському
24 грудня секретар редколегії «Наукових праць ВНТУ» В’ячеслав Комар вручив мені – головному редактору цього журналу, функції якого я виконую за рахунок другої половини робочого дня професора, – листа від завідувача кафедри ХХТ ВНТУ Анатолія Ранського, якого він надіслав одночасно і проректору Сергію Павлову, заручившись також і візою директора Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Василя Петрука, до структури якого входить кафедра ХХТ.
28.12.2014 Шляхи адаптації випускних кафедр ВНТУ до нового переліку спеціальностей
На днях мої київські друзі надіслали мені новий «Перелік галузей знань та спеціальностей вищої освіти для здобуття ІІІ рівня вищої освіти – І наукового ступеня», запропонований комісією, що була створена при міністерстві освіти і науки для його розроблення.
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.