Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


11.01.2016 Членам ректорату ВНТУ не варто плутати законодавчу гілку влади з виконавчою
11 січня на засіданні ректорату була висловлена думка, що на одне із двох вакантних місць у Вченій раді університету, на які Конференція трудового колективу не обрала претендентів із числа осіб, висунутих факультетами, необхідно обов’язково дообрати начальницю навчального відділу Тамару Савчук.
04.01.2016 Перші обов’язкові кроки, які необхідно зробити у ВНТУ протягом 2016 року для підтвердження статусу національного у 2017 році
В кінці 2015 року на сайті нашого міністерства з’явилися проекти двох постанов Кабміну України, один із яких уже затверджено і проголошено нормативним документом, а другий знаходиться на заключній стадії обговорення. І оскільки від відповідності нашого університету нормам цих документів залежатиме збереже він статус національного після 2017 року, чи ні, є сенс уже сьогодні почати крокувати в напрямку дотримання цих норм.
29.12.2015 Прощаючись з 2015-им!
Завершується 2015-й рік, який кожному із нас приніс як здобутки, так і утрати. Оскільки, як прийнято в християнській моралі, «про канувшого в Лєту або добре, або нічого», я, прощаючись з 2015-им роком, теж залишаю у своїй пам’яті лише приємні спогади.
23.12.2015 Відчутний удар по корупційних схемах
Згідно з Законом України «Про відкритість використання публічних коштів» для відображення процесу руху коштів від одних їх утримувачів до інших за сприяння Мінюсту України створено сайт e-data (http://spending.gov.ua/web/guest/transaction), на який може вийти будь-яка особа, що має доступ до комп’ютера з виходом в інтернет.
18.12.2015 Вінниця на 2 роки стала українським молодіжним центром ІЕЕЕ
У понеділок 7 грудня на дошці оголошень факультету електроенергетики та електромеханіки у 4-му навчальному корпусі та на головній дошці оголошень університету у 2-го навчальному корпусі з’явилося оголошення такого змісту:
12.12.2015 Мій скромний внесок у законотворчу роботу
У середині серпня нинішнього року я отримав від Миколи Євтуха (академіка-секретаря відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, академіком по якому є і я) електронного листа наступного змісту:
06.12.2015 Читайте, дивіться і робіть висновки самі
У четвер 3 грудня 2015 року, проходячи вздовж залишків руїн, що залишились від льодового палацу Вінницького національного технічного університету, я пригадав, який вигляд мав цей палац у 2008 році, коли був побудований.
01.12.2015 Сповідь покараного, або розповідь про те, що БОГ не прощає несправедливих вчинків нікому!
Багато років тому у мою бутність ще ректором Вінницького політехнічного інституту, якось, повернувшись із відрядження, я застав свою секретаршу на робочому місці з обличчям, покритим синцями і подряпинами, і вирваним пасмом волосся.
26.11.2015 Трошки американської історії, або чиї імена закарбовуються у віках
У мене в кабінеті висить плакат кимсь занесений до моєї приймальні у 2009 році, коли я ще був ректором ВНТУ, а Барак Обама став 44-им президентом США. На цьому плакаті зображені усі американські президенти і вказані їх порядкові номери та роки, в які вони керували Сполученими Штатами Америки.
20.11.2015 Каталізатор університетських процесів
6-го листопада 2015 року Міністерство освіти і науки України видало наказ №1151 «Про особливості запровадження переліку знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №266 «Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».
15.11.2015 На що не звернули увагу делегати Конференції трудового колективу ВНТУ, затверджуючи квоти представництва підрозділів у Вченій раді університету
У четвер 12 листопада на засіданні Конференції трудового колективу ВНТУ були затверджені квоти представництва структурних підрозділів у Вченій раді університету, запропоновані авторами «Положення про Вчену раду ВНТУ», затвердженого на попередньому засіданні Конференції.
08.11.2015 Чи можна чекати від міністерства ефективної боротьби з корупцією, якщо...?
Як не дивно, але відповідь на питання – «Чому міністр Квіт проігнорував статтю 58 Закону України про вищу освіту, якою забороняється тримати на посадах науково-педагогічних працівників людей, котрі порушили чинне законодавство, і допустив до участі в конкурсі на заміщення науково-педагогічної посади ректора ВНТУ в.о. ректора Грабка, незважаючи на багаточисельні порушення ним чинного законодавства у період попередньої ректорської каденції?» – я отримав, ознайомившись зі «Штатним формуляром на 2015 рік» Вінницького національного технічного університету, підписаним Грабком.
03.11.2015 Ось приклад упущеної вигоди із-за відсутності безвізового режиму між Україною і країнами ЄС
На цьому тижні український парламент збирається прийняти усі ті закони, які необхідно мати Україні, аби країни Європейського Союзу погодились встановити безвізовий режим поїздок її громадянам до цих країн.
31.10.2015 Два дні роботи в академічному середовищі
29-го і 30-го жовтня я перебував у Києві, де 29-го жовтня відбувся методологічний семінар, а 30-го жовтня – Загальні збори Національної академії педагогічних наук України, в яких я взяв участь як доповідач та як академік НАПН України і радник її президії.
22.10.2015 Звернення до любителів анонімного жанру
Спеціально для любителів анонімного жанру 15 квітня 2014 року я на цьому ж сайті розмістив інформацію під заголовком «Сьогодні я останній раз відповідаю на запитання автора анонімного листа», в якій повідомив, що, починаючи з цієї дати, я читати і коментувати листи без підпису не буду.
18.10.2015 Ні! Не даремно! І ось чому!
16 жовтня у мене відбулася цікава розмова з одним із професорів нашого університету, який піддав сумніву доцільність моїх критичних висловлювань на сайті на адресу ректора Грабка. І мотивував він свій сумнів тим, що оскільки ніяких наслідків ця критика не принесла, то можна вважати, що мій критичний запал було потрачено даремно.
13.10.2015 Звернення до проректора
Як мені стало відомо, у понеділок на засіданні ректорату ректор університету, професор Грабко оголосив про початок процесу відбору кандидатур до складу Конференції трудового колективу та Вченої ради університету, оскільки у попередніх їх складів закінчився термін повноважень.
07.10.2015 Короткий репортаж про вибори ректора Вінницького національного технічного університету
Годину тому завершилися вибори ректора Вінницького національного технічного університету, в яких в якості кандидатів взяли участь 5 докторів наук, професорів – це нинішній ректор Володимир Грабко, це – два завідувачі кафедр Віталій Мокін і Олександр Осадчук, це – директор інституту екології Василь Петрук і це – директор одного із центрів науково-дослідної частини університету Юрій Яремчук.
01.10.2015 Знайомтесь ближче з кандидатом у ректори ВНТУ, доктором технічних наук, професором Віталієм Мокіним
28 вересня міністерство надіслало до нашого університету затверджений список кандидатів у ректори, яких виявилось п’ятеро - усі доктори наук, професори – це нинішній ректор Володимир Грабко, це два завідувачі кафедр - Віталій Мокін та Олександр Осадчук, це директор Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Василь Петрук і це директор Центру інформаційних технологій та захисту інформації Юрій Яремчук.
20.09.2015 Знайомтесь з проектом передвиборчої програми професора Віталія Мокіна, який вирішив взяти участь в якості претендента у конкурсі по обранню ректора ВНТУ
Шановні читачі мого сайту, напевне більшість із вас знають, що 7 жовтня 2015 року у Вінницькому національному технічному університеті відбудуться вибори ректора, оскільки 5-річний термін повноважень нинішнього уже екс-ректора Володимира Грабка, завершився 8-го вересня.
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.