Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


19.08.2015 Зауваження до пропозицій про внесення змін до Закону України про вищу освіту
За дорученням академіка-секретаря відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України Миколи Євтуха висловлюю кілька зауважень відносно змісту двох законопроектів, внесених народним депутатом Олександром Співаковським, згідно з якими пропонується внести ряд змін до чинного Закону України про вищу освіту
13.08.2015 Гіркий присмак заключного аналізу вступної кампанії до Вінницького національного технічного університету
Ось і наступило 13 серпня 2015 року – дата, починаючи з якої ніхто не має права вносити уже ніяких змін в списки зарахованих до вищих навчальних закладів на бюджетні місця державного замовлення, визначені для навчання на стаціонарі.
11.08.2015 Друга ітерація короткого аналізу вступної кампанії до Вінницького національного технічного університету
У попередньому матеріалі від 6-го серпня я зробив невеличкий аналіз результатів вступної кампанії до Вінницького національного технічного університету за станом на 6-е серпня, тобто на день завершення процесу формування списків абітурієнтів, рекомендованих до пріоритетного зарахування на місця державного замовлення.
06.08.2015 Короткий аналіз підсумків вступної кампанії на місця державного замовлення до Вінницького національного технічного університету
6-го серпня, як і анонсувалось раніше, на сайті vstup.info системи «Конкурс» з’явилися остаточні результати вступної кампанії на місця державного замовлення, виділені вищим навчальним закладам для прийому до бакалаврату на базі загальної середньої освіти. Мене, звичайно, у першу чергу зацікавило те, що ми маємо у ВНТУ.
24.07.2015 Чому Донецький національний університет для нас не є конкурентом у боротьбі за абітурієнтів?
На цьому тижні так сталося, що я мав у різні дні розмову з двома нашими деканами на одну і ту ж тему, присвячену прийому абітурієнтів на перший курс.
09.07.2015 Марафон по виборах ректора ВНТУ стартував
7-го липня 2015 року на сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано оголошення – цитую:
05.07.2015 Про це слід пам’ятати усім науковцям - і тим, хто уже досягнув чогось в науці, і тим, хто ще тільки стає на цей шлях
У п’ятницю 3-го липня 2015 року у Вінницькому національному технічному університеті відбулися два засідання спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01, до порядку денного кожного із яких було включено захист однієї кандидатської дисертації, перша з яких за науковою спеціальністю 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти, а друга – за науковою спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології.
22.06.2015 Звіт за роботу, виконану протягом останніх 5 років на посаді професора кафедри, у зв’язку із завершенням терміну призначення і виставленням цієї посади на конкурс
У четвер 25 червня на засіданні Вченої ради Вінницького національного технічного університету відбудеться конкурсне обрання та переобрання на новий термін на посади завідувачів та професорів кафедр у кількох десятків науково-педагогічних працівників нашого вишу.
18.06.2015 Чому суд не покарав Андрія Видмиша?
Цим питанням сьогодні задаються усі, хто ще пам’ятає про те, що влітку минулого року заступника директора Інституту електроенергетики та електромеханіки ВНТУ, доцента Андрія Видмиша співробітники СБУ затримали після того, як він отримав від матері абітурієнта 10 тисяч «мічених» гривень в якості «подяки» за сприяння вступу цього абітурієнта до ВНТУ на навчання на державну форму замовлення.
10.06.2015 Про підписання Президентом Порошенком Закону України, присвяченого встановленню обмежень при обранні на посаду ректора, та про перші наслідки
Як я уже повідомляв в інформації від 22.05.15 р. Верховною Радою України 14 травня 2015 року було ухвалено Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо встановлення обмежень при обранні на посаду (призначення виконувача обов’язків) керівника вищого навчального закладу», мій аналіз якого приведено у тій же інформації.
22.05.2015 А очищення ректорських рядів таки відбудеться!
14 травня 2015 року Верховна Рада України ухвалила закон, який носить назву: «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо встановлення обмежень при обранні на посаду (призначення виконувача обов’язків) керівника вищого навчального закладу». Цитую його повний текст:
15.05.2015 Моє бачення шляхів адаптації ВНТУ до нового переліку спеціальностей
Ось і трапилось те, чого так нетерпляче очікували усі науково-педагогічні працівники України – Кабінет Міністрів нарешті не лише прийняв постанову, якою затвердив новий перелік спеціальностей вищої освіти, а і опублікував її, після чого вона стала чинною.
08.05.2015 Генеральна репетиція процедури виборів деканів у ВНТУ
У четвер 30 квітня на засіданні Вченої ради Вінницького національного технічного університету відбулася генеральна репетиція процедури виборів деканів 7 факультетів за умовами, прописаними у новому Законі України про вищу освіту, який вступив у силу з 6 вересня 2014 року.
06.05.2015 Одна надзвичайна подія і два запитання стосовно неї
Вчора від одного із членів ректорату мені стало відомо, що 5-го травня на засіданні ректорату ректор нашого університету Володимир Грабко повідомив, що в університеті сталася подія надзвичайного характеру.
30.04.2015 Процес боротьби з корупцією стартував
В останній декаді квітня нинішнього року мали місце дві події, які можна вважати стартовими для початку боротьби з корупцією в Україні.
23.04.2015 Як правильно обирати делегатів Конференції трудового колективу
Оскільки нині триває процес підготовки до конкурсного обрання на Вченій раді університету деканів факультетів, то актуальним є питання правильності обрання делегатів Конференцій трудових колективів факультетів, які Закон України про вищу освіту наділив правом давати характеристику претендентам, що беруть участь у конкурсі.
16.04.2015 Кандидати в декани факультетів визначились
У вівторок 15 квітня завершився термін подачі заяв від бажаючих взяти участь у конкурсі по виборах деканів усіх наших семи факультетів. Тож на ранок 16 квітня маємо таку картину:
09.04.2015 А ось і КРУ!
Вчора, з’ясовуючи в одного із деканів нашого університету, скільки викладачів пенсійного віку на його факультеті звільнились, я від нього серед іншого почув і про те, що, виявляється, у нашому університеті розпочали планову перевірку ревізори з обласного управління Фінінспекції – так тепер називається Контрольно-ревізійне управління.
04.04.2015 Три дні у Києві
1-го, 2-го і 3-го квітня я перебував у Києві, де за три дні виконав досить насичену програму.
30.03.2015 Звернення до ректора ВНТУ Володимира Грабка
Шановний Володимире Віталійовичу! На засіданні Вченої ради, яке відбулося 26 березня, було розглянуто та схвалено «Проект Положення про обрання та прийняття на роботу науково-педагогічних працівників Вінницького національного технічного університету (зі змінами)» з урахуванням пропозицій, озвучених як попередньо, так і на цьому засіданні.
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.