Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


09.08.2013 Музей покинутих секретів
Так називається роман Оксани Забужко, який я пообіцяв рано чи пізно прочитати після того, як прочитав інший її роман «Польові дослідження з українського сексу», враження від ознайомлення з яким були викладені мною на цьому ж сайті в інформації від 29.02.2012 р.
05.08.2013 Кілька думок стосовно футбольного матчу на першість України між латино-американським клубом «Шахтасьональ» та афро-європейським клубом «Динамба»
Вчора (4 серпня 2013 року) в рамках 4-го туру першості України з футболу у Донецьку відбувся центральний матч цього туру між командами «Шахтар» Донецьк та «Динамо» Київ.
28.07.2013 Які думки виникли у мене після арешту за хабарництво вищої посадової особи Національного університету Державної податкової служби України
Вчора (27 липня 2013 р.) усі провідні Інтернет-сайти повідомили про те, що за інформацією, яка поступила з Міндоходів України, цього ж дня співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міндоходів України та Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України під час отримання двох хабарів у розмірі 40 тисяч гривень та 80 тисяч гривень за вирішення питання вступу до Національного університету ДПС України двох родичів хабародавця затримано вищу посадову особу цього університету.
22.07.2013 Подвійний факт підтвердження того, що основними організаційними підрозділами будь-якого університету в Україні є факультети, яких у ВНТУ немає
Сьогодні (22 липня) я вийшов на міністерський сайт vstup.info для того, щоб дізнатись, який же план прийому виділило міністерство нашому Вінницькому національному технічному університету.
15.07.2013 Враження від перебування на турецькому узбережжі Егейського моря
З другого по тринадцяте липня ми з дружиною, сином, невісткою і онуком за туристичними путівками відпочивали на турецькому узбережжі Егейського моря у курортному містечку Мармаріс (Marmaris), яке розкинулось у вигляді підкови на березі бухти, оточеної з усіх боків невисокою гірською грядою на відстані двох годин неспішної їзди автобусом від аеропорту Даламан (Dalaman).
01.07.2013 Звернення до читачів мого сайту
Шановні читачі мого сайту! 1-го липня я йду у відпустку, протягом якої нових матеріалів на сайті розміщувати не планую, оскільки хочу відпочити і від Інтернету також. Але після літньої відпустки я започаткую новий журналістський проект, про який трохи згодом.
27.06.2013 Про деякі цікаві речі, почуті мною на останньому засіданні Вченої ради університету
У середу 26 червня відбулося останнє у нинішньому навчальному році засідання Вченої ради університету, про мої враження від деякої інформації, почутої на якому, я вирішив поділитись з Вами, шановні читачі мого сайту.
23.06.2013 Інститут електроенергетики та електромеханіки ВНТУ віднині має демократично обраного директора
У четвер 20 червня на зборах Конференції трудового колективу Інституту електроенергетики та електромеханіки ВНТУ таємним голосуванням 31 делегата, які представляли кафедри та студентів і аспірантів, було демократично обрано директора цього інституту.
14.06.2013 Свято демократії у Вінницькому національному технічному університеті
Сьогодні – 14 червня 2013 року – завершився термін подачі заяв і супровідних документів від бажаючих взяти участь у конкурсі на заміщення посад директорів 8 навчально-наукових інститутів нашого університету.
07.06.2013 Претенденти в директори інститутів, поспішіть з подачею заяв, оскільки до завершення терміну їх реєстрації залишився лише один тиждень!
31 травня адміністрацією нашого університету в університетському часописі «Імпульс» оголошено конкурс на заміщення посад директорів навчально-наукових інститутів університету, які стають вакантними з 1-го вересня нинішнього року.
01.06.2013 ВНТУ у світлі показників рейтингу ВНЗ у 2013 році «ТОП 200 Україна»
У №19 за 31 травня – 07 червня 2013 року щотижневика «Дзеркало тижня. Україна» в якості додатку до статті Олесі Леновицької «На шляху до відповідального співробітництва» опубліковано РЕЙТИНГ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ У 2013 РОЦІ – «ТОП 200 УКРАЇНА»
31.05.2013 Як на мою думку, то права Тимошенко, а не Гриценко і не Луценко
Усі «жителі Інтернету» знають, що один із авторитетних опозиціонерів, народний депутат України Анатолій Гриценко постійно закликає лідерів трьох дійсно опозиційних сил – Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока – негайно визначитись з єдиним кандидатом від об’єднаної опозиції на президентських виборах у 2015 році і уже сьогодні про це оголосити та розпочати агітаційну кампанію в його підтримку.
23.05.2013 А за ВАК-івськими нормативними документами губернатор Харківщини Михайло Добкін доктором наук ще б не став!
Вчора, 22 травня 2013 року на сайті LB.ua з’явилася публікація під заголовком: «Добкину присвоили доктора наук», в якій повідомляється, що зі слів мера Харкова Геннадія Кернеса, висловлених ним 22 травня на засіданні міськради Харкова, губернатор Харківщини Михайло Добкін успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук.
18.05.2013 Про рейтинги доріг і вищих навчальних закладів
У березні і квітні, добираючись автомобілем до Києва для участі в засіданнях Президії Національної академії педагогічних наук України в якості її радника, я класифікував відрізки дороги між Вінницею та Києвом на 4 класи, до першого із яких відносив такі, якими їхати приємно, до другого – такі, якими їхати неприємно, але безпечно, до третього – такі, якими їхати і неприємно, і небезпечно, та до четвертого – такі, якими їхати не можна.
10.05.2013 А таки не Віталій Портников правий, а Мустафа Найєм!
Обидва ці журналісти для мене є моральними авторитетами, тож коли по відношенню до «перевороту» на каналі ТВі, вони пішли на різні боки «барикади», я не знав кому із них вірити, і хто із них правий.
28.04.2013 Інформація, яка є корисною аспірантам, докторантам та їх науковим керівникам і консультантам
10 днів тому (тобто 18 квітня) я, як посередник між нашим університетом та міжнародною наукометричною базою РІНЦ (Російський Індекс Наукового Цитування), яку формує у Москві Наукова електронна бібліотека Росії, і до якої внесено уже більше 36 тисяч наукових журналів з різних країн, серед яких лише 7 тисяч складають російські наукові журнали, отримав повідомлення від менеджерів бази РІНЦ, що два наші університетські наукові журнали – паперовий «Вісник Вінницького політехнічного інституту» та електронний «Наукові праці Вінницького національного технічного університету» – внесені до бази РІНЦ. У цьому ж повідомленні я отримав логін та пароль доступу до програми XML-розмітки метаданих статей із цих наших журналів для бази РІНЦ.
21.04.2013 Чого очікувати від втілення співвідношення 1 до 18 у вищих навчальних закладах
Після оприлюднення на моєму сайті 19.03.2013 р. інформації на тему «І знову про автомобільні дороги та освітню частину програми президента», у якій було охарактеризовано у тому числі і проблеми, що виникнуть у ВНЗ після впровадження рекомендованого президентською програмою, починаючи з 2013 року, співвідношення викладачів і студентів у межах 1 до 18, у ЗМІ та на немалій частині редакційних і персональних сайтів з’явилось багато публікацій на цю тему, поза увагою яких однак залишився один надзвичайно важливий наслідок цього впровадження, який заслуговує на те, щоб на ньому зупинитись детальніше.
13.04.2013 Про телевізійне шоу Савіка Шустера і розмови навколо нього
У п’ятницю 12 квітня, довідавшись із рекламного оголошення, що програмою чергового випуску телевізійного шоу Савіка Шустера на телеканалі «Інтер» буде з’ясування причин амністування Юрія Луценка, а владу на передачі представлятиме у тому числі і міністр освіти і науки Дмитро Табачник, я теж включив телевізор і підключився до числа шоуманів Савіка.
06.04.2013 Їхав за однією медаллю, а отримав дві
4-го квітня у Києві відбулися Загальні збори Національної академії педагогічних наук України, в яких в якості академіка по відділенню вищої освіти та радника президії взяв участь і я.
29.03.2013 Про два важливих фактори забезпечення високої ефективності аспірантури
Але, перш ніж перейти до викладення суті і обгрунтування важливості цих факторів, зробимо невеличку історичну довідку.
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.