Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


04.12.2013 Не варто впадати у відчай
Після того, як Верховна Рада України не проголосувала за відставку уряду, очолюваного Миколою Азаровим, багато хто з громадян України впав у відчай, – мовляв, тепер усе пропало, тепер Україна стане Білоруссю!
01.12.2013 Університетські урочистості на фоні національної трагедії
У суботу 30 листопада, починаючи з 4-ї годині ранку бійці спецпідрозділів «Беркут», що напередодні були прислані до Києва з кількох областей України, розпочали звірячий розгін студентського мітингу на Майдані Незалежності, наносячи удари студентам гумовими кийками і кованими черевиками по усіх частинах тіла, причому били навіть тих, хто уже у безпомічному стані лежав на землі, що заборонено як законами так і «понятіями».
27.11.2013 Відповідь на запитання: «Чому ми написали заяви?» і «В якій якості я приєднався до студентської акції в підтримку євроінтеграції України?»
У вівторок 26 листопада на засіданні кафедри відновлювальної енергетики та транспортних електричних систем і комплексів (ВЕТЕСК) було прийняте одноголосно рішення усім її членам написати заяви про відпустку за власний рахунок на термін з 17 грудня 2013 року по 31 грудня 2013 року.
22.11.2013 Автори листів, направляючи їх мені, не бійтесь – Закон України про інформацію дозволяє мені не розголошувати ваші імена
12 листопада я через зворотний зв’язок на сайті отримав електронного листа, в якому автор, не назвавши себе, повідомив про серйозні негаразди в одному з наших навчально-наукових інститутів в питанні організації підготовки до приїзду до університету акредитаційної комісії.
15.11.2013 Коротко про Концепцію Національної стандартної класифікації освіти та її проекцію на Вінницький національний технічний університет
31 жовтня нинішнього року на Загальних зборах Національної академії педагогічних наук України була затверджена Концепція Національної стандартної класифікації освіти.
08.11.2013 Процес акредитації спеціальностей у нашому університеті розпочався
У жовтні наш університет завершив підготовку комплекту документів, необхідних для акредитації спеціальностей, і представив їх у міністерство як результат самоакредитації.
01.11.2013 Вінницькому трамваю – 100 років
100 років тому у Вінниці було пущено перший трамвай. А нині трамваї і тролейбуси Вінницького трамвайно-тролейбусного управління щодня перевозять тисячі пасажирів, серед яких чимало студентів та викладачів Вінницького національного технічного університету.
25.10.2013 І знову фінал студентської першості світу з програмування пройде без нас
11-12 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті (Україна) та у Бухарестському політехнічному університеті (Румунія) пройшов Південно-Східний європейський півфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС.
18.10.2013 Відповідь на електронний лист, автор якого вважає, що у моєму віці уже потрібно займатись лише рибалкою і збиранням грибів
Після опублікування на сайті моєї відповіді на запитання: «Як довго ректор має право не оголошувати конкурс на посади завідувачів кафедр, керівники яких стали директорами інститутів?» – я отримав електронного листа, автор якого пропонує мені, як людині, що досягла уже 70 років, переорієнтуватись з критики тих дій ректора Володимира Грабка, які з моєї точки зору не відповідають чинному законодавству, на рибалку і збирання грибів.
11.10.2013 Про президентський указ стосовно Державних премій України в галузі освіти 2013 року та деякі роздуми, породжувані ним
4-го жовтня на сайті Президента України Віктора Януковича опубліковано його Указ №543/2013 «Про присудження Державних премій України в галузі освіти 2013 року».
04.10.2013 Мої враження від поетичних творів Ліни Костенко
Так сталося, що до нинішнього року я жодного з поетичних творів видатної української поетеси Ліни Костенко не читав. Вона є не набагато старшою за мене, тому, коли я навчався у школі, де її твори вивчають сьогодні, я її творів не вивчав, оскільки ці твори ще не були написаними, і вона ще не стала одним із тих класиків української поезії, вивчення творів яких у шкільній програмі літератури є обов’язковим.
25.09.2013 «Як довго ректор має право не оголошувати конкурс на посади завідувачів кафедр, керівники яких стали директорами інститутів?»
Нещодавно, коли я прогулювався алеями університетського парку, мені було задане запитання, винесене у заголовок цієї інформації, у якого було ще й продовження у вигляді: «Адже директори наших інститутів пішли з посад завідувачів на посади директорів ще у 2012 році, а конкурс на ті посади, що вони займали до призначення директорами, до цих пір не оголошувався ні разу».
20.09.2013 Про деякі правові аспекти відпусток за власний рахунок професорсько-викладацького складу
Починаючи з 17 вересня, мені зателефонували більше десяти викладачів нашого університету з проханням роз’яснити, чи не порушує адміністрація університету права професорсько-викладацького складу, пропонуючи на виконання рішення ректорату від 16 вересня написати заяви про надання відпусток за власний рахунок на період з 17 грудня по 31 грудня 2013 року.
13.09.2013 «А законно ли назначение на вторую должность преподавателя Савчук, сделанное еще вами?»
7-го вересня я отримав зауваження такого змісту: «Уважаемый Борис Иванович! Вот вы на своем сайте часто критикуете ректора Грабко за допущенные им ошибки в управлении университетом. Но ведь и вы в бытность ректором были не безгрешны. Ну, например, а законно ли назначение на вторую должность преподавателя Савчук, сделанное еще вами? Причем вы, назначая Савчук еще и на должность начальника учебного отдела, хорошо знали, что при нашем односменном учебном процессе преподаватели и начальник учебного отдела работают в одно и то же время - с 8 часов утра и до 5 часов вечера, и то, что законом о труде не предусмотрена постоянная работа одновременно на двух бюджетных должностях. И не следует ли вам, уже перешагнувшему 70-летний рубеж, иногда вызывать из памяти некоторые свои ошибочные решения предыдущих лет, и, вспомнив, становиться более толерантным к ошибкам бывшего вашего проректора? C уважением, Александр».
06.09.2013 Про продаж зошитів зі Сталіним, або кому варто прочитати роман Войновича про Чонкіна
2-го вересня на сайті «Української правди» з’явилося повідомлення про те, що в українських містах (зі столицею включно) школярам продають зошити з зображенням Сталіна та інших комуністичних ідолів, які випустила у світ Дніпропетровська компанія «Полісвіт» на замовлення московської компанії «Альт».
31.08.2013 Відповідь читачеві сайту на лист стосовно оплати праці директорів інститутів
28 серпня на мою електронну пошту надійшов лист з проханням прокоментувати, чи узгоджується моє твердження про те, що згідно з нинішнім Законом України про вищу освіту директори інститутів в структурі університету не відносяться до категорії науково-педагогічних працівників, з міністерським наказом про оплату праці працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ.
25.08.2013 Відповідь читачеві Андрію на його лист від 9 липня, присвячений виборам директора Інституту електроенергетики та електромеханіки
Шановний Андрію! Оскільки ви не вказали свого прізвища та як вас по-батькові, то я змушений звертатись до вас лише по вказаному вами імені, хоча і воно у вас, судячи з відсутності прізвища та адреси, навряд чи таке.
20.08.2013 Кілька слів до Дня незалежності
Через кілька днів уся Україна буде святкувати 22 річницю Дня незалежності. Як один із тих народних депутатів УРСР, хто 24 серпня 1991 року проголосував за створення на теренах УРСР незалежної української держави, кілька слів з приводу відзначення чергової річниці цього всенародного свята хочу висловити і я.
15.08.2013 Розповідь про те, як я уперше в житті, прочитавши лише 10% тексту книги, відмовився продовжувати її читати далі
Прочитавши по дві книги Василя Шкляра («Залишенець» і «Ключ») та Оксани Забужко («Польові дослідження з українського сексу» і «Музей покинутих секретів»), я вирішив продовжити знайомство з художніми творами сучасних українських письменників, поринувши в роман Ірени Карпи «Піца «Гімалаї».
11.08.2013 Колектив ВНТУ з організацією вступу на 1-й курс у 2013 році впорався успішно
Сьогодні (11 серпня 2013 року) завершився вступ до вищих навчальних закладів на перший курс на місця державного замовлення. Від сьогодні на ці місця, навіть у тих вишах, в яких на якісь напрями підготовки вони виявились не заповненими, правилами прийому уже нікого взяти не дозволено.
Сторінки:    < попередня сторінка  7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.