Недостатньо  знати,  необхідно  вміти  ці  знання  застосувати!  Недостатньо  бажати,  потрібно  і  робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


18 листопада 2007

У четвер та п’ятницю 15 і 16 листопада відбулися загальні збори Академії педагогічних наук України, присвячені відзначенню 15-річчя від дня її заснування та переобранню на новий 5-річний термін керівних органів.

Зі звітною доповіддю виступив Президент АПНУ, доктор філософських наук, професор, академік НАНУ та АПНУ Василь Кремень, який очолює академію уже 10 років, п’ять із яких він поєднував з роботою Міністром освіти і науки України.

Загальні збори академії одностайно переобрали Василя Кременя Президентом АПНУ на наступний 5-річний термін.

Першим віце-президентом АПНУ також одностайно був переобраний на наступні 5 років нинішній перший віце-президент, доктор педагогічних наук, професор, академік АПНУ Василь Мадзігон, який одночасно є директором Інституту педагогіки АПНУ.

Віце-президентом АПНУ було обрано директора Інституту вищої освіти АПНУ, доктора педагогічних наук, професора, академіка АПНУ Володимира Лугового.

Виконувачем обов’язків Головного вченого секретаря АПНУ було призначено доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента АПНУ Михайла Бурду, який раніше працював заступником директора Інституту педагогіки АПНУ.

На засіданні відділення педагогіки і психології вищої школи було рекомендовано і загальними зборами таємним голосуванням затверджено на посаді академіка-секретаря цього відділення на наступні 5 років нинішнього академіка-секретаря, доктора педагогічних наук, професора, академіка АПНУ Миколу Євтуха.

На наступні 5 років були переобрані і нинішні академіки-секретарі трьох інших відділень академії – академіки АПНУ Ольга Сухомлинська, Нелля Никало та Сергій Максименко. Нового академіка секретаря отримало відділення дидактики, методики та інформаційних технологій в освіті – ним став академік АПНУ Олександр Ляшенко, який склав повноваження Головного вченого секретаря академії.

Були обрані таємним голосуванням також 18 членів Президії АПНУ, повний склад якої становить 27 осіб, оскільки президент, віце-президенти, головний вчений секретар та академіки-секретарі згідно статуту входять до її складу за посадою.

До складу Президії АПНУ одноголосно на наступний 5-річний термін було переобрано і ректора Вінницького національного технічного університету, доктора технічних наук, професора, академіка АПНУ Бориса Мокіна.

Версія для друку


[12.06.2023] Про вклад академіка Леоніда Каніщенка в формування майбутнього президента України
[30.12.2022] Кілька слів напередодні 80-річчя про мій вклад у підготовку наукових кадрів
[10.09.2020] Відповідь на запитання, чому я вирішив балотуватись кандидатом у ректори
[08.07.2020] Не робіть, як я!
[07.06.2020] Розповідь про те, як Вінницький міський голова Моргунов втратив 300 голосів
[01.06.2020] Літо у ВНТУ починається з оновлення корпусу деканів
[15.05.2020] Що очікувати після реформування системи захисту дисертацій?
[27.04.2020] Коронавірусні будні університетського професора
[04.03.2020] Весь мир насильно мы разрушим до основанья, а затем - мы наш, мы новый мир построим!
[19.01.2020] «Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази»
[28.12.2019] Передноворічні роздуми ексректора, який ще працює професором
[21.12.2019] Попри побажання та потуги недоброзичливців академія педагогічних наук продовжує жити
[03.12.2019] Чи варто нашому ректору позитивно реагувати на пропозицію мера міста про передачу частини земельної ділянки університету в комунальну власність?
[30.11.2019] Мої враження від зустрічі з заступником міністра Єгором Стадним
[09.11.2019] Факультету радіоелектроніки - 50
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.