Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук
Головна сторінка   Новини 


24 листопада 2016

Вчора до Вінницького національного технічного університету надійшла приємна звістка – головний науковий журнал університету «Вісник Вінницького політехнічного інституту», який засновано ще у 1993 році і який був першим науковим журналом, заснованим в україномовному варіанті в Україні після проголошення незалежності, прийнято до міжнародної наукометричної бази «Копернікус».

Підтвердження цієї інформації можна отримати, звернувшись на сайт цієї наукометричної бази http://journals.indexcopernicus.com/+++,p24784698,3.html

Процес входження «Вісника ВПІ» до НМБ «Копернікус» за моєї ініціативи, як головного редактора цього журналу, розпочався в кінці минулого року, коли стало відомо, що  міністерством нашому журналу відмовлено в статусі фахового для економічних наук.

Нагадаю, що до нинішнього року «Вісник ВПІ» мав статус фахового журналу для технічних, економічних і педагогічних наук. У минулому році міністерство своїм наказом підтвердило на наступні 5 років фаховий статус нашому журналу з технічних та педагогічних наук, а у фаховому статусі з економічних наук відмовило, незважаючи на наявність в редколегії журналу 5 докторів економічних наук і відсутності рекламацій на опубліковані у журналі у минулі роки статті економічного характеру. Мотивація відмови була такою – експертна рада з економічних наук підтверджує фаховий статус з економічних наук лише спеціалізованим журналам економічного профілю і не надає такого статусу тим журналам, в яких економічним наукам присвячено лише один розділ, як це мало місце у «Віснику ВПІ».

Але оскільки статті економічного характеру, що опубліковані в журналах, що входять до міжнародної наукометричної бази «Копернікус», експертною радою ДАК міністерства з економічних наук при захистах дисертацій враховуються, то я вирішив заради збереження за «Вісником ВПІ» статусу журналу, цікавого і економістам, розпочати процес входження нашого журналу до МНБ «Копернікус», розраховуючи на те, що авторитет нашого журналу, у якого імпакт-фактор в іншій міжнародній наукометричній базі – РІНЦ дорівнює одиниці, є достатнім для того, щоб нас прийняли і до наукометричної бази «Копернікус». Тож я дав вказівку відповідальному секретареві редколегії журналу, доценту Олександру Дерібо підготувати відповідні документи і направити їх у штаб-квартиру НМБ «Копернікус», що він і зробив. І після більш ніж піврічної експертизи керівництвом НМБ «Копернікус» прийняте рішення про включення нашого журналу «Вісник ВПІ» до цієї наукометричної бази. Тож, шановні економісти, редколегія «Вісника ВПІ» знову рада бачити ваші статті в нашому журналі.

Постскриптум: уже після того, як я розмістив цю інформацію на сайті, прийшло повідомлення зі штаб-квартири міжнародної наукометричної бази Copernicus про те, що наш журнал «Вісник Вінницького політехнічного інституту» включено в цю базу не з вересня 2016 року, а з січня 2015 року, оскільки, проаналізувавши усі 6 випусків «Вісника ВПІ» за 2015 рік, які ми їм направляли разом з заявою про включення нас до цієї НМБ, вони вирішили, що усі ці випуски, а точніше статті в них, теж заслуговують на те, щоб бути проіндексованими у їх базі. Тому звертаю увагу усіх авторів, котрі опублікували свої статті в №№1-6 за 2015 рік нашого «Вісника ВПІ», ну і, звичайно ж, усіх авторів, котрі опублікували свої статті у тих №№1-5 за 2016 рік «Вісника ВПІ», що уже вийшли з друку, що вони уже мають право в списку наукових праць відзначати ці статті, як такі, що увійшли до НМБ Copernicus.

Версія для друку


[21.08.2017] Про найбільш резонансну подію влітку 2017-го
[07.07.2017] Про те, яке враження на мене справило почуте на українському телеканалі NEWSONE
[30.06.2017] Чим мені особливо запам’ятається навчальний рік, що добігає кінця?
[12.06.2017] Що нам приніс «безвіз»?
[27.05.2017] Кілька думок, що виникли в дорозі до Києва і назад
[15.05.2017] Чому і кафедри, і керівники університету повинні допомагати перспективним кандидатам наук ставати докторами наук?
[10.05.2017] Перелік питань, які виносяться на екзамен по МОНД
[19.04.2017] В пам’ять про Олександра Івановича Тарануху
[25.03.2017] Академіки НАПН України висловили довіру своєму президенту Василю Кременю
[16.03.2017] Чи не прийшов уже час нашому президенту міняти радників?
[26.02.2017] Несумісність
[22.01.2017] Чи стане Ляшко українським Трампом?
[26.12.2016] Прощаючись з 2016-им
[09.11.2016] Аналіз причин поразки Гіларі Клінтон на президентських виборах у США
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.