Недостатньо знати, необхідно вміти ці знання застосувати! Недостатньо бажати, потрібно і робити!
  Б.І. Мокін
Головна сторінкаДодати в Вибране

основне
Новини
Біографія
Наукова діяльність
Педагогічна діяльність
Адміністративна діяльність
Громадська діяльність
Публіцистика
Листи, статті, доповіді
Зворотній зв'язок

Пошук

Мій акаунт на Facebook
Пошук

У вівторок 14 липня 2006 року, об 11-й годині, у Києві, в Міжнародному виставковому центрі, розпочався ювілейний з’їзд партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», лiдером якої з дня створення у 1999 році є Юлія Володимирівна Тимошенко. На цей з’їзд, присвячений 10-річчю з дня створення партії, з’їхались 7000 делегатів від партійних організацій «Батьківщини» з усіх областей та з АР Крим. Чимало було і гостей від інших політичних сил, духовенства та дипломатичних представництв інших держав, запрошених на ювілейне зібрання «Батьківщини».

У складі делегації Вінницької області в роботі з’їзду взяв участь і я. Більше того, однопартійцями області мені було довірено виступити на з’їзді в обговоренні доповіді лідера партії Юлії Тимошенко від імені усіх вінничан.

З’їзд відкрила Юлія Тимошенко, а народна артистка України Ніна Матвієнко виконала духовний гімн України, за яким пролунав і офіційний гімн нашої держави. Потім пролунало поздоровлення від керівників Європейської Народної партії та тексти поздоровлень від ряду інших офіційних осіб, зачитаних віце-прем’єром з міжнародних зв’язків Григорієм Немирею. Поздоровив учасників з’їзду і лідер молодіжної організації партії.

Юлія Володимирівна виступала протягом години і 40 хвилин, висвітливши у своїй доповіді історію створення партії, її сьогодення та завдання, які партія і її лідер ставлять собі на найближче майбутнє.

В обговоренні доповіді виступили 12 осіб: заступник Юлії Володимирівни по партії і в уряді Олександр Турчинов, віце-спікер Верховної Ради України і соратник по партії Микола Томенко, керівник парламентської фракції БЮТ Іван Кириленко, Перший президент України Леонід Кравчук, керівник групи економічних радників прем’єр-міністра, віце-президент НАНУ, академік НАНУ Валерій Геєць, голова партії «Народний Рух України» Борис Тарасюк, голова Київської міської організації партії «Наша Батьківщина» Микола Мартиненко та представники від Вінницької, Івано-Франківської, Запорізької, Луганської та Чернівецької обласних партійних організацій.

Я виступав десятим. Аби від хвилювання щось не наплутати у виступі на такому високому форумі, який знiмався на відео усіма телекомпаніями України, я свій виступ зачитав. Він прозвучав так:


Шановна Юліє Володимирівно! Шановні учасники високого зібрання!

Прийміть щирі ювілейні привітання і найкращі побажання від 22-тисячної партійної організації Вінницької області, яка була, є і буде одним із найпотужніших регіональних плацдармів нашої партії.

Від дня народження партії «Батьківщина» і по-сьогодні і сама партія, і її лідер — Юлія Володимирівна Тимошенко мають найбільшу підтримку серед дорослого населення Вінниччини у порівнянні і з усіма іншими політичними силами, і з усіма іншими політичними лідерами країни. І у нас, рядових вінницьких партійців, є впевненість у тому, що рівень цієї підтримки з часом лише зростатиме.

І ніяка криза, і ніякі нападки політичних опонентів та заангажованих політологів і журналістів не зможуть відвернути від Юлії Володимирівни і очолюваної нею політичної сили жителів нашого регіону. Адже ми — вінничани, бачимо, що їй і її команді доводиться боротися не лише зі світовою економічною кризою, а і працювати в умовах, коли майже кожне друге антикризове розпорядження уряду, скасовується президентом, коли олігархи півдня і сходу країни, які вивезли більшість своїх капіталів в офшори, скорочують людей і вчасно не виплачують зарплату на приватних підприємствах, коли діяльність представників парламентської опозиції націлена лише на блокування урядових зусиль по подоланню економічної кризи і на створення додаткових перешкод навіть на тих напрямах, на яких вони як громадяни України просто зобов’язані підставити свої плечі, коли важко назвати добросусідськими деякі висловлювання і дії керівників нашої великої сусідки і газового монополіста, Росії, коли розгубились або втратили дух чи зламались під ударами політичних противників і заангажованих засобів масової інформації дехто із вчорашніх союзників і соратників. Але навіть в цих умовах, фактично, боротьби на чотири фронти, Юлія Володимирівна керує урядом так, що вчасно виплачуються пенсії усім категоріям пенсіонерів і заробітна плата усім працівникам бюджетної сфери, що знову піднімається на крило літакобудування, а на стапелях кораблебудівних заводів закладається усе більше суден, замовлених закордонними замовниками, що продовжують зводитись стадіони і готелі за планами підготовки до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу у 2012 році — і цей список поступової нормалізації економічної ситуації в Україні можна продовжити. Тож, якщо Юлію Володимирівну обрати на найвищу посаду у нашій країні — президентську, то вона, об’єднавши свої зусилля з керівником уряду, впевнено і швидко виведе нашу країну з економічної кризи, оскільки об’єднання зусиль президента і прем’єр-міністра дасть синергетичний ефект, а опозиція, переконавшись в єдності президентської та урядової гілок влади, перестане заважати просуванню української економіки по шляху реформ. Та й Росія у цьому випадку до нас почне відноситись з більшою повагою і пересторогою.

Сьогодні ніхто із українських політиків вищого розряду не може зрівнятись з Юлею Володимирівною за сплавом цілеспрямованості, сили волі, розуму, досвіду, освіченості, уміння тримати і наносити удари в полеміці, енергії і харизми, то ж я, як і усі інші однопартійці Вінниччини, абсолютно упевнений у тому, що у 2010 році саме вона стане Президентом України.

Я з партією «Батьківщина» лише два роки. Вийшовши з лав Комуністичної партії у 1990 році, я в подальшому більше не збирався вступати до жодної іншої політичної партії, хоча запрошень було чимало. Більше того, в перші роки становлення партії «Батьківщина» і до партії, і до Юлії Володимирівни, як її політичного лідера, я відносився досить критично. Але з кожним роком я усе більше переконувався в тому, що лише вона разом зі своєю політичною силою здатна принести в Україну добробут і навести порядок. Тому як людина, яка звикла займати активну політичну позицію, три роки тому я почав підтримувати партію «Батьківщина» як безпартійний, а два роки тому увійшов в число її активістів. Я прийшов до партії, будучи ректором і маючи усі можливі наукові ступені і учені звання. Я є ректором за покликанням, і мені не потрібен ні депутатський мандат, який я вже мав у першому скликанні Верховної Ради України, ні міністерське крісло, яке мені теж пропонували у ті часи. Я прийшов виключно лише для того, щоб разом з іншими однопартійцями допомогти Юлії Володимирівні переконати наш народ в її спроможності очолити нашу країну, оскільки я вірю, що лише вона здатна її перетворити у таку, з якої ніхто нікуди не захоче виїжджати, а навпаки усі почнуть повертатися. І я закликаю вас, шановні делегати, теж твердо повірити у це, і свою віру донести до усіх громадян України. І тоді ми переможемо, а з нами переможе і Україна. І пам’ятайте, що Богиня Удачі — Фортуна не прощає тих, хто недостатньо вшановує її подарунки, тож і нам вона не простить, якщо ми не віддамо усі сили для перемоги на президентських виборах Юлії Володимирівни.

Дякую за увагу!


Після обговорення доповіді Юлія Володимирівна зачитала текст резолюції з’їзду, який було підтримано делегатами одноголосно.

Завершився з’їзд о 15 годині 10 хвилин. Розходилися його учасники в піднесеному настрої. Щоб там не говорили політичні вороги Юлії Тимошенко, але факт залишається фактом — жоден із них не здатен так надихати своїх соратників на боротьбу і так вселяти упевненість в перемозі, як вона.

Завершити цю розповідь я хочу інформацією про те, що для поїздки на з’їзд я брав відгул, яких у мене накопичилось за роботу у приймальній комісії під час вихідних днів чимало, і що їздив на з’їзд до Києва я за власний рахунок. Тож ніхто не зможе мене звинуватити у використанні службового становища і державних коштів для поїздки до Києва на з’їзд партії.

Версія для друку

Розділи книги
Передмова
Перший темношкірий президент США
Володимир Полохало збирає наукову еліту
Обезголовлення українського парламенту
Селекторна нарада
Концерт в честь 70-річчя Леоніда Кучми
Осінні загальні збори АПНУ
Чому ми не відзначаємо День Свободи?
Запасний аеродром
Прямий ефір президента
Ректорські оцінки міністерської системи визначення рейтингів університетів
Володимир Литвин – спікер парламенту
Курс гривні продовжує падати, політики – сваритися, а університет – нормально функціонувати
Коментар до прес-конференції президента
Новорічні поздоровлення ректора
31-е грудня
Роздуми першого січня
Обличчя Сергія Купріянова як віддзеркалення обличчя усієї російської влади
Зустріч з обласним керівником партії «Батьківщина»
А Горбачов виявився далекоглядним
Блокуванню президентом постанов уряду економічна криза і газова війна не завада
На газовому фронті без змін
Факсограма міністру
Це перемога чи поразка?
Аргументи «За» і «Проти» газових угод між Україною і Росією
Зміїний компроміс
Партійні новини Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Жага помсти, або чи доцільно некомпетентних і, до того ж, мстивих людей допускати в ревізори?
Штрихи до портретів та репліки
Верховний Суд України ставить крапку
Інша точка зору на критерій оцінки наукових досягнень вченого за індексом цитування
Телеканал «Інтер» як політичний аналог Лисої гори
Хто вони?
Оцінка зовнішнього незалежного оцінювання парламентом
А судді хто?
Весняні загальні збори АПНУ
Криза докотилась і до нашого університету
Ненульовою є імовірність того, що деякі комуністичні лозунги житимуть вічно
Одночасне відзначення 49-ї, 35-ї та 15-ї річниці ВНТУ
Про корисність міністерських звітів
Обласні слухання про рівний доступ до вищої освіти
Кияни і гості столиці в захваті від плагіату
А чи це не докази?
Чи законною є вимога будувати церкви на території державних освітніх закладів?
Полювання на міліцейського «Ізюбра»
Роздуми після «Євробачення»
Листи до ректора
Хто заробляє на солдатах?
Дивне рішення екологічної секції Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки
Зустріч з Анатолієм Гриценком
Золота медаль української журналістики
Сутичка студента з міліціонером
Рейтинг ВНТУ за результатами 2008 року по проекту ЮНЕСКО «ТОП-200 УКРАЇНА»
Всі на вибори!
Наші студенти не лише добре пишуть програми для комп’ютерів, але і добре грають у футбол
Парламентські слухання стратегії інноваційного розвитку України
Надзвичайна подія в університеті
Версія для прокуратури
Ювілейний з’їзд партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Два листи до міністра на одному тижні
Герой нашого часу
Телевізійна заява російського президента
За якими критеріями висока честь і блага?
Обласна конференція освітян
Особливості святкування 18-річчя незалежності України
Посвята у першокурсники та річні загальні збори колективу
Презентація книги «Стратегія інноваційного розвитку України»
Лист заступнику директора департаменту вищої освіти
Чернівецький експеримент з навігатором
Розширене засідання Кабінету Міністрів України
Скандальна п’ятниця
Зустріч ректорів з президентом в його резиденції
Чорно-біла субота
Скандал в оточенні президента
Кубок ректора з футболу
Роздуми над новими умовами прийому до ВНЗ
Відкритий лист до головного редактора газети «33 канал»
Грип і президент наступають
Кандидати в президенти
Донецьке «Не склалося!» кандидатам у президенти Віктору Ющенку і Віктору Януковичу
Звернення до прем’єр-міністра
Тріумф Юлії Тимошенко у Євгена Кисельова
Педагогічний експеримент
До міністра за роз’ясненнями
Крамольні думки, що виникли під впливом почутого
Зустріч з міністром внутрішніх справ України
Перше січня
Дзвінок від Юлії Тимошенко
Кілька слів про виступи і програми кандидатів у президенти
Вибори президента України
Два характерні у період сесії телефонні дзвінки
Зустріч Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з активом Вінниччини
Оригінальний хід Юлії Тимошенко у відповідь на виклик, кинутий опозицією і псевдосоратниками з парламентської коаліції
Відповідь на анонімну листівку під девізом «Що він скаже завтра?»
Аналіз другого туру виборів президента України
Розширене засідання колегії обласного управління освіти
Президент України Віктор Янукович
Відставка Кабінету Міністрів Юлії Тимошенко
Чи стане ефективним Кабмін, створений на думку опозиції з порушенням конституції?
Річні збори Національної Академії педагогічних наук України
Захист Наталії Ляховченко
Перспективний план розвитку Вінницького національного технічного університету до 2017 року
Новий губернатор Вінниччини
Завершення педагогічного експерименту
Друга серія Катиньської трагедії
Чи має моральне право президент держави заради підняття іміджу позбавляти країну цінностей, до створення яких він ніякого відношення не мав
Вінницькому національному технічному університету – 50
Перше підсумкове розширене засідання нового складу колегії міністерства освіти і науки України під головуванням міністра Дмитра Табачника
Післяювілейно-передсвятковий напряг
Післямова
Головна сторінкаДодати в Вибране
© 2007-2015. Персональний сайт Мокіна Б.І. Усі права захищено. Несанкціоноване використання матеріалів сайту не дозволяється. У випадку використання цих матеріалів на інших сайтах не допускається будь-яке редагування тексту, а посилання на даний сайт є обов`язковим.